2733
2739

همچنین

🌱از مرگ نترسید! از این بترسید که تا وقتی زنده هستید چیزی در درونتان بمیرد به نام :“انسانیت”🍃!!!!                        ❌️❌️لطفا درخواست دوستی ندین رد میکنم❌️❌️                        ((((( متاهل و متعهد به یک قلب تا پای جان💍👩‍❤️‍👨❤️)))))                       ߊ߬‌ܝ‌ߊ‌ܩܝۛࡑ ܟ߭ߊ‌ࡋࡎࡍ ܦ࣪ܦ࣫ࡈߊߺ ࡅ࡛ܫ߭ࡋࡅߺ߳ࡉ🙊♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

منکه سزارین بودم هیچی نفهمیدم کل زمان زایمان شاید ۴۵ دیقه اونم درحد خیلی معمولی سوزش داشتم وسلام 

ولی خب نگهداری از بچه یکم سختیای خودشو داره

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
😢همش میگم این همه زجر و زحمت ارزش داره؟ مثل زنای دیگه عشق بچه و مادر شدن نیستم چرا

ن من اینجوری فک نمیکنم 

من فقط میگم وای فک کن ی موجود زنده ت شکمت باشه

وای خدا چجوری میخاد در بیاد🤣🤣

🌱از مرگ نترسید! از این بترسید که تا وقتی زنده هستید چیزی در درونتان بمیرد به نام :“انسانیت”🍃!!!!                        ❌️❌️لطفا درخواست دوستی ندین رد میکنم❌️❌️                        ((((( متاهل و متعهد به یک قلب تا پای جان💍👩‍❤️‍👨❤️)))))                       ߊ߬‌ܝ‌ߊ‌ܩܝۛࡑ ܟ߭ߊ‌ࡋࡎࡍ ܦ࣪ܦ࣫ࡈߊߺ ࡅ࡛ܫ߭ࡋࡅߺ߳ࡉ🙊♥️

ما هم نمیدونستیم 

بالاخره باید تجربه کنی 

بارداری درسته استرس های خودش رو داره 

اما شیرین 

من چند وقت دیگه زایمانم 

روز شماری هم کردم تا تموم بشه 

اما از الان دلم گرفته 

دلم برا تکون هاش تنگ میشه 

دلم برا بارداری با تمام سختی هاش تنگ میشه

منکه سزارین بودم هیچی نفهمیدم کل زمان زایمان شاید ۴۵ دیقه اونم درحد خیلی معمولی سوزش داشتم وسلام&nbs ...

واقعا سزارین راحته؟؟؟

بعدش درد نداشتی؟؟؟

2706