2733
2734
عنوان

متاهل های باسیاست بیاین لطفا🙂

190 بازدید | 14 پست

در شرف ازدواجم و نامزدم از یه شهر دیگه س

دوران عقد یه چند وقتی بمونم اونجا

چجوری باید رفتار کرد که مثلا کارای خونشون گردن ادم نیوفته 

که بگن ای ظرف بشور و کارارو بکن و فلان...اخه اون یکی عروسشون اصلا کار نمیکنه تو خونه 

چجوری باید رفتار کنم که اینجور چیزا وظیفه نشه؟راه حل‌ بدین😁 

من خودم تا الان تنها کاری که ازم برمیومد این بود که زیاد با خونوادش صمیمی نشم..با اصرار های فراوان دوست پسرم که ب مامانم زنگ بزن و باهاش حرف بزن و اینا من اصلا اینکارو نمیکنم و هر بار تلفن دوست پسرمو مادرش ج میده خیلی رسمی حرف میزنم در حد احوال پرسی...به بهانه اینکه روم نمیشه حرف بزنم زیاد گرم نمیگیرم😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

زیاد نمون 

مهمون برو برگرد 

گنگر نخوری لنگر بندازی

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار ودسته اوباش کوفه هشتگ میزدن: نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله🙌(نحوه شهادت شهید آرمان و شهید عجمیان، تا مغز استخوانم را سوزاند😓)

عزیزم هرخانواده ای یه جور قلق داره ، یه مادرشوهر هس بدش میاد عروس تو دست و پا باشه یکی برعکس ازفاصله و خشک بودن بدش میاد .سعی کن تعادل را حفظ کنی .زیاد خشک و نه زیاد راحت نباش ...بیشتر موقع پهن کردن سفره و جمع کردنش کمک کن و عصرهاهم در جمع کردن بشقاب میوه و چایی .اگه خواستن سالاد اماده کنن هم کمک بده.

2740
سعی کن زیاد پاتو تو اشپزخونه نذاری.کاریم خواستی بکنی تا پشت اپن بیشتر نرو

اره قصدم همینه😂 

هر روز صب پاشم تیپ بزنم تو خونه...و جوری وانمود بکنم که سختمه اینجا موندن و اینا😑وگرنه کارای عروس اولیه هم میوفته گردن ما

اره قصدم همینه😂  هر روز صب پاشم تیپ بزنم تو خونه...و جوری وانمود بکنم که سختمه اینجا موندن و ...

ببین نه خیلی کار کن نه اصلا هیچ‌کار نکن.در حد یه سفره جمع کردن کمک کن یا بشقابای میوه رو جمع کن بذار رو اپن و بیا بشین.در کل مث عروس بزرگه رفتارکن ولی جوری هم نباشه که حرص دربیاری بعدا ممکنه خودت اذیت شی

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آی ام کاربر قدیمی بارها ترکیده،اما با حساب کاربری جدید🤭
ببین نه خیلی کار کن نه اصلا هیچ‌کار نکن.در حد یه سفره جمع کردن کمک کن یا بشقابای میوه رو جمع کن بذار ...

دقیقا 

مثلا پذیرایی میوه و چاای و چمیدونم سفره پهن کردن و سالاد درست کردن و اینا 

اخه من خونه خودمونم حوصله کار کردن ندارم و از کار خونه متنفرم،واقعا نمیخام بین مامان خودمو بقیه تبعیض قائل شم مدلم همینه 

دقیقا  مثلا پذیرایی میوه و چاای و چمیدونم سفره پهن کردن و سالاد درست کردن و اینا  اخه من ...

اره در همین حد خوبه

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آی ام کاربر قدیمی بارها ترکیده،اما با حساب کاربری جدید🤭
2706