2733
2734
عنوان

مست عشق

326 بازدید | 16 پست

بنظر من افتضاح بود اصلا نه موضوع خواسی داشت نه هیجانی که ادم برای دیدن فیلم کنجکاو بشه تازه اونقدر دوبله اش افتضاح بود که نگو همه خوابشون برده بود اونجا پس چرا همه اینقدر تعریف میکنن بخدا منم نگاه کردم چیز خواسی نداشت حتی هانده هانده میکنن هانده فقط چن دقیقه فیلم بود من که اینقدر فیلم های مختلف نگاه کردم خوشم نیومد

خواس؟؟؟؟؟؟

خواهش می‌کنم برای پدربزرگم دعا کنید. دیابت زده به چشمش شبکیه‌ش پاره شده. همه جوابش کردن. ۶ خرداد دارم می‌برمش شیراز پیش بهترین فلوشیپ شبکیه. التماستون می‌کنم یه صلوات بفرستید که دکتر بگه با عمل درست میشه. بگید تا منم براتون صلوات بفرستم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

نه بابا فیلم ایرانیه هانده هم توش بازی کرده

شهاب حسینی و پارسا پیروزفرم هستن توش

نهایتا دل به جایی میرسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ .                                                                                           حرفی سخنی؟؟؟😉          https://abzarek.ir/service-p/msg/1785823             باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
چرا همه فیلم رو ندیده انقدر طالبش بودن؟؟؟

بنظرم خودشون دارن تبلیغ میکنن و چون فیلم متفاوتیه طرفدار زیاد داره ولی کلا من دوس نداشتم و همسرم میگفت هم میگفت معمولی اونقدر خوب نیس که میگن 

😒😒😒بخاطراین هئی ظچُسی میومدن نمیزاشتن پخش بشه!!خاعک توسرشون یه فیلم درس درمون نمیتونن بسازن ازهمون اول که خواننده قبول نکرده همکاری کنه بایدمیدونستیم چه وضعیه فیلمش  چن ساله مردموعلاف خودشون کردن ک اینکاروتحویل بدن 

چقدذوق شوق داشتم پس چرت ومزخرف بوده ملتوسرکارگذاشتن

فقط 24 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706