2737
2739
عنوان

سینه درد خاصی دارم ممکنه

111 بازدید | 9 پست

باردار باشم؟!

۱۷ فروردین پریود شدم

چند روزی هست که درد میکنه 

گاهی وقتا زیر دلم خیلی مدت کوتاه درد میکنه ولی عادت دارم بعضی وقتا اینطوری میشم ( طبق رابطه ای ک داشتم)

الانم کمرم ریز درد داره .. 

همش خوابم میاد ولی خوابم نمیبره 🤦🏻‍♀️

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
هم میتونه علامت بارداری باشه هم نه آدم وقتی تو اقدامه تمام سیستم هورمونیش متفاوت میشه فقط باید صبر ...

اخه من ۱۲ ساله ازدواج کردم و ناباروری داریم..

هیچوقت اینطوری نشده بودم...

همش حس میکنم حاملم ، مخصوصا ک خوابشو زیاد دیدم این اخیرا

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هم میتونه علامت بارداری باشه هم نه آدم وقتی تو اقدامه تمام سیستم هورمونیش متفاوت میشه فقط باید صبر ...

۱۷ پریود شدم..

بنظرت فردا آزمایش بدم؟🥲

چون ناباروری دارم دل تو دلم نیست اصلا زمان نمیگذره برام

2731
۱۷ پریود شدم.. بنظرت فردا آزمایش بدم؟🥲 چون ناباروری دارم دل تو دلم نیست اصلا زمان نمیگذره برام

یعنی الان تقریبا ۱۰روز وقت هست تا پریود؟نه بابا خیلی زوده بیشتر عصبی میشی چون جواب نمیده

منم درکت میکنم و خودم این حسارو تجربه میکنم و الان دارم آی وی اف میکنم

خواب برمیگرده به ناخودآگاه انشالله که خیره هیچ چیزی جلوی معجزه خدارو نمیگیره اگر هم نشونه باشه خو ...

ممنون عزیزم 

یعنی الان تقریبا ۱۰روز وقت هست تا پریود؟نه بابا خیلی زوده بیشتر عصبی میشی چون جواب نمیده منم درکت م ...

لعنت ب هرچی ناباروریه🥲

منم ۳ بار انجام دادم ، فعلا رها کردم..

2740
آره خیلی سخته،درداش و سختیاش ۱طرف استرس و فشار روانیش میکشه آدمو

🥲🫂