2733
2739
میشه بگی کی ازدواج میکنم و کجا و چطور باهاش اشنا میشم  شغل و اسمش چیه

مگه من خدام 😄براازدواج ادم اگه بختش بسته نباشه زودهم ازدواج م کجاوچطورش دست خودته بخوای بادیگران ارتباط بگیری که کسی بیادخواستگاریت یابشینی که اقوام بیان 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فردا ازمونه  خوابمم نمیاد   آماده نیستم براش ولی میتونم یه چیزایی جواب بدم ؟

میفهمی چیکارکن اگه این ازمونت نیازبه خوندن داره گوشی بزارکنارتاقبل ازاذان صبح فقط مرورکن فقط مرورتاکیدمیکنم بعدبروازمونتو.....نگران هیچی هم نباش

2728
مگه من خدام 😄براازدواج ادم اگه بختش بسته نباشه زودهم ازدواج م کجاوچطورش دست خودته بخوای بادیگران ار ...

اخه من تو اجتماعم هستم ولی کیس مناسب پیدا نمیشه خسته شدم انقدر ادمای بیخود اومدن سر راهم   از کوچه و خیابون اگه شوهر در میومد الان من سر زندگیم بودم

میرسد روزی که ماهم ساز خود را میزنیم 💫                               دختر تیرماهی 🎂 پرسپولیسی ❤  رزمی کار 🏆 دانشجوی حقوق 🎓📚
2740
چرا نشی عزیزم، اگر مشکل داری درمان کن که زودتر به نتیجه برسی

چندماهه اقدامم زیرنظر دکترم هستم نشد

اینطور نیست که حرفی برای گفتن نداشته باشیم.                    درحقیقت حرفای ناگفته زیادی داریم.      اماچون هر انچه که تابه امروز گفته ایم بی فایده بوده دیگر سکوت کرده ایم... 
2706