2737
2734
عنوان

یسوال شما تو عقد که رفت امد میکردین...

| مشاهده متن کامل بحث + 1193 بازدید | 63 پست
ینی بتمرگه هیچ کار نکنه خوشمزم ینی زیادی کار کنه.

نه اینکه کار نکنه که هیچ‌کسی این مدلی نیست یه جای کارو میگیرن همه مررداهم کمک میکنن فاقد شعور نیستن دیگه ولی خب همه کاره بودن و همه کار کردنو منظورمه یجورایی حس بلده کار بودن بدی

🌙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بسته به خانوادست خب ولی درکل همه کمکی میشن یه جای کار و میگیرن ولی اینکه کسی بخواد زیاد از حد ازخودگ ...

زیاد نه کم هم نه اگر اونا غذا پختن و اوردن تو تو ظرفا کمک کن مثلا

2740
اولا لطفا كار به ديگران نداشته باش چكار ميكنن و نصيحتشون نكن دوما بدون هر كاري كني وظيفت ميشه و ايج ...

کاش اینو تو عقد بهم میگفتی و بعدشم محکم میزدی تو سرم ک بمونه تو سرم و اینا رو میفهمیدم

والا من بهش میگم حالا درسته عقده ولی قشنگ داره دور ازجون خودشو تو نقش کوزت میزاره ، گفتم شاید من مجر ...

اشتباه میکنی 

آزمون پذیرش نیروی خدماتی نیومده که ازدواج کرده!!!!

کمک معقول کافیه

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

من یه اخلاقی دارم که به نظر خودم خوبه 

وقتی جایی هستم مسوولیت خوردنی که من میل میکنم رو به عهده میگیرم یه لیوان چای میخورم؟ باید کمک کنم جمع کنم یا بشورم . 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

اره اگه حمالی نکنه پس خانواده شوهر از کی انتظار حمال داشته باشن 

چقد بعضیا سادن 

فکر میکنن با کار و حمالی عزیز میشن 

اولا ادم دوده عقد نباید خیلی طولانی بمونه و چند روز بمونه 

دوما اگ مجبورا یا بخاطر دوری پیش اومد در حد همون ظرف شستن و کمک برای چیدن سفره و جمع کردن کافیه 

دیگه جارو بکش و خرید کن و این حرفا چیه !

کاش اینو تو عقد بهم میگفتی و بعدشم محکم میزدی تو سرم ک بمونه تو سرم و اینا رو میفهمیدم

والا منم تو عقد نفهميدم كسي هم بهم نگفت

عروس اول بودم بسيار هم جوگير

كه بايستي خودمو خوبه نشون بدم

يه جورايي كمبود اعتماد بنفس و خودكم بيني

كه ميخواي بقيه تعريفت رو بدن

بعدها ك جاري دار شدم جاري كوچيكه به من ياد داد

و من از اون با ده سال سن كوچيكتر چيزاي خوبي ياد گرفتم

عزيزم هر اشتباهي بايد اصلاح بشه

ولي به مرور و كم كم تا سوتفاهم ايجاد نكنه

اولا لطفا كار به ديگران نداشته باش چكار ميكنن و نصيحتشون نكن دوما بدون هر كاري كني وظيفت ميشه و ايج ...

عزیزم من نصیحت نمیکنم ایشون منو نصیحت کردن من نظر دادم ب عنوان یه دوست صمیمی که جوابمم گرفتمو خواستم دید بقیه رو بدونم و اینکه بالاتر هم گفتم و حتی کپشن که هیچ کس فاقد شعور و ادب نیست بشینه کاری نکنه فداتشم همه گوشه ای از کارو میگیرن مرد و زن فارغ از مهمان و میزبان بودن کمک میکنن ولی همه کاره بودن صرفا به معنیه بلده کار بودن نیست لطف اضافست اونم وقتی عقد هستی حالا گفتم هرکس یه سبکه خانوادش نمیشه برای همه یجور چیند.

🌙
2706