2733
2739
عنوان

کنکوریا بیدارین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 972 بازدید | 81 پست
 متوجه نمیشم شما جوش چیو میزنی که انقد داری تخریب می‌کنی ؟؟ نه منابعی خریدی نه استفاده ای کردی ...

برای هر آدم عاقلی خیلی واضحه کی کدوم طرف وایساده عزیزم

کسایی که میخونن و جواب نمیدن به خاطر باور کردنشون نیست ، خیلی بزرگوارن و کظم غیظ میکنن که جوابتون رو نمیدن

من متاسفانه اونقدر تحمل ندارم ببینم به شعور بچه ها توهین میکنین

از موسسه ی شما نه ، از  یه موسسه ی دیگه همینجوری با عین همین اتفاقات ضربه خوردم که الان دارم واکنش میدم

عین همین نوع تاپیک و عین همین نوع کامنتا رو دیدم و اعتماد کردم

ENTJ

من چون خودم استفاده کردم و نتیجه گرفتم این اجازه رو بخودم میدم نظر بدم و  پیشنهاد بدم  و بگم که شمایی که کنکوری هستی یا دهم و یازدهمی و فکر امتحان نهاییت هستی با خیال راحت میتونی استفاده کنی  خدایی نسبت به تمام منابعی که توی چند سال مدرسه تهیه کردم با اون هزینه هایی وحشتناک قیمتش مناسب بود خدا ازشون  راضی باشه که اینجوری به همه کمک میکنید همیشه به همه معرفیشون میکنم ،🥰🥰🌷🌷🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای هر آدم عاقلی خیلی واضحه کی کدوم طرف وایساده عزیزم کسایی که میخونن و جواب نمیدن به خاطر باور کر ...

عزیزم من دفاع میکنم چون باهاشون نتیجه گرفتم وگرنه موسسه مال بابام نیست که ، داداشمم الان خداروشکر داره خوب پیش می‌ره درصدای آزمون هاشم خیلی بهتر شده ، شماهم بهتره بجای اینکه همه رو با یک ترازو بسنجی ، 

من چون خودم استفاده کردم و نتیجه گرفتم این اجازه رو بخودم میدم نظر بدم و  پیشنهاد بدم  و ب ...

خدایا خواهش میکنم یه صبری به من بده که به این چنین کامنتایی جواب ندم

اخه دوست عزیز من . موسسه انقدر گمنامه که نمیدونیم از کجا اومده

اونوقت اینهمه ادم طرفدار و سینه چاک که حاضرن کارنامه برادرشون ( یا خواهرشون ) رو بزارن که ما باور کنیم یهو انلاین میشن   

ENTJ
2731
عزیزم من دفاع میکنم چون باهاشون نتیجه گرفتم وگرنه موسسه مال بابام نیست که ، داداشمم الان خداروشکر دا ...

دوستان بقیه ی کامنتو نگذاشتن که خودمون حدس بزنیم   

موسسه راه طلاییتون پکیج " چگونه جمله را کامل کنیم " نزاشته ؟

حیفه ها . ازشون بخواین حتما براتون بذارن .

ENTJ
خدایا خواهش میکنم یه صبری به من بده که به این چنین کامنتایی جواب ندم اخه دوست عزیز من . موسسه انقدر ...

شما هر اپلیکیشن مپ ای که داری بزن راه طلایی آدرس رو میاره شما اطلاعات کافی نداری نگو گمنام 

شما هر اپلیکیشن مپ ای که داری بزن راه طلایی آدرس رو میاره شما اطلاعات کافی نداری نگو گمنام 

ادرس که عزیزم سوپری سر کوچه ی ماهم تو مپ هست ، میخوای برات اسمشو بگم بزنی ؟

ENTJ

نمی دونم چرا هر کس دیدم اینجا دفاع کرده پستاش اینقدر کمن ۱۷ تا ۲تا 

با چند تا کاربری میاین تبلیغ می کنید

من اون موسسه های قدیمی مثل قلمچی هم دزد می دونم شما که دیگه جای خود دارید

من مرغ آتشم ... شب را به زیر سرخ پر خویش می‌کشم ... در من نشان نیست ز سردی و تیرگی ... من از سپیده‌های دروغین مشوشم❤️‍🔥 " سیاوش کسرایی"
2738

همش چرت و پرت محضه جمع کن بابا

فقط 30 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا تشکیل قلب نی نیم و سالم بودنش یه صلوات بفرستید؟ خدایا من به تو ایمان دارم شکرت به خاطر همه چی❤️🥰❤️ خدایا خودت به همه کمک کن حاجتای قلبارو بده❤️❤️ عزیز دل مامان امروز تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳قلبتو دیدم تاپ تاپ می‌زد خداااایا شکرت شکرت شکرت
نمی دونم چرا هر کس دیدم اینجا دفاع کرده پستاش اینقدر کمن ۱۷ تا ۲تا  با چند تا کاربری میاین تبل ...

دوست عزیز حالا همه هم ک مثل شما بیکار نیستن ک ۲۰۰۰ خورده ای کامنت گذاشته باشن شما روزانه با همه این طوری بخوای بحث کنی قطعا باید ۲۰۰۰ تا کامنت داشته باشی پس افتخار نکن. بعدم شما ک انقدر سر چیزی حرص میخوری حتما پیش یه روانپزشک برو خوبه برات. فکر نمیکنم توی جامعه کاره ای هم باشی ک همرو دزد میدونی چون این نوع کامنت گذاشتن گویای همه چیز هست. حالا طرف اومده ی نظری میده ب تو چیکار داره ک هی جوابشو میدی شما ک ن پک خریدی ن کنکوری هستی

برای هر آدم عاقلی خیلی واضحه کی کدوم طرف وایساده عزیزم کسایی که میخونن و جواب نمیدن به خاطر باور کر ...

حتما در مورد خودت یه تجدید نظر بکن👌🏻 این همه عصبانیت و ب قول خودت غیظ نرمال نیست

اخه حتما طرف ی پکی چیزی خریده ک اومده تعریف میکنه ک دیگ شما ک میگی نخریدی سنگ چیو ب سینه میزنی واقعا

دوست عزیز حالا همه هم ک مثل شما بیکار نیستن ک ۲۰۰۰ خورده ای کامنت گذاشته باشن شما روزانه با همه این ...

عه یکی دیگه از کاربری هات

شما اول خودت رو ببر پیش روانپزشک که هرجا بهت فشار اومد مثل قاشق نشسته نپری وسط حرف

یه چشم پزشک هم برو چون هم اون اول منو ریپلای کرد و هم کنکوریم این بحث کاملا به من مربوطه

من هم شغلم رو دارم هم دانشگاه رفتم هم درسم رو می خونم هم از تو بیشتر توی اجتماع حضور دارم و "کاره ای" ام

تعداد کامنت هام یعنی سواد و تجربه ام اونقدری بوده که به بقیه راهکار بدم و اینجا دوست هایی داشته باشم

که البته تو مربوط نیست

من مرغ آتشم ... شب را به زیر سرخ پر خویش می‌کشم ... در من نشان نیست ز سردی و تیرگی ... من از سپیده‌های دروغین مشوشم❤️‍🔥 " سیاوش کسرایی"
عه یکی دیگه از کاربری هات شما اول خودت رو ببر پیش روانپزشک که هرجا بهت فشار اومد مثل قاشق نشسته نپر ...

مشخصه دوست عزیز انچه ک عیان است چه حاجت ب بیان است. نوع ادبیات شما کاملا گویای همه چیز هست نیاز نیست بیشتر ب رخ بکشونید

مشخصه دوست عزیز انچه ک عیان است چه حاجت ب بیان است. نوع ادبیات شما کاملا گویای همه چیز هست نیاز نیست ...

دقیقا نوع ادبیات شما هم توی کامنت قبلت گویای شخصیت و سطح فرهنگ خانواده ات است

درضمن کسی با "دوست عزیز" گفتن و "شما" گفتن با شخصیت نمی شه

روی املای واژه ها هم بیشتر کار کنید بد نیست

ک: که

ب:  به

2706