2733
2739
عنوان

کنکوریا بیدارین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 972 بازدید | 81 پست
خر خودتی ...  بچه گیر آوردی؟؟!!!! بچه ی کنکوری سو استفاده کردن داره؟؟؟!!! بعدش هم تا وقتی مو ...

عزیزم کسی شمارو مجبور نکرده ک داری جوش میزنی و بی احترامی میکنی..اولا درست صحبت کن ...دوما..استاد مطرح نداره؟

طرف طراح سوال کنکوره..اسمشو سرچ کنی هم میاد برات..خخخخ باشه عزیزم نظرت با تمام بی احترامیات محترمه.

من از تحریم گفتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلااااام 

چه تاپیک خوبی مخصوصا الان که داریم به کنکور نزدیک میشیم 

من هم خواهر زاده ام دهمه 

تاپک شما رو دیدم یادم افتاد که اونم داره با همین موسسه پیش میره 

میگفت که علاوه بر اینکه نهایی باهاش کار میکنن از الان کنکوری خوندن هم شروع کرده و راضیه 

اره من میشناسمشون،من دانشجوی پرستاریم ،پارسال ازشون طرح راند اخر گرفتم،واقعا تنها چیزی بود ک منو با اون وضعیت تحصیلی نجات داد،چ اسم باحالی برای پک نهایی شون گذاستن

من پک نهایی پارسالشونم دارم با اینکه اولین سال بود نهایی اونقدر سخت بود ولی من تونستم باهاشون معدل19,56بگیرم

همیشه دعای خیر من و خونوادم پشتشونه🥰

واقعا بهتون توصیه میکنم اگه ظزفیت داشتن و این شانس در خونتونو زد ،ردش نکنین

2738

امیدوارم هیچ کنکوری گولتون رو نخوره

کاش شما نبودید کنکور اینقدر غول نمی شد

من مرغ آتشم ... شب را به زیر سرخ پر خویش می‌کشم ... در من نشان نیست ز سردی و تیرگی ... من از سپیده‌های دروغین مشوشم❤️‍🔥 " سیاوش کسرایی"
اره من میشناسمشون،من دانشجوی پرستاریم ،پارسال ازشون طرح راند اخر گرفتم،واقعا تنها چیزی بود ک منو با ...

میگم یه سوال داشتم

بعدا میرین جلوی آینه حالتون از خودتون بهم نمیخوره ؟

مثلا نمیگین اه چه آدمیم که همچین کاری کردم ؟

ENTJ
سایت جای تبلیغ نیست !!! 

اونم چه تبلیغی . بعدم کامنت های واضحا فیک . طرف بعد سال 1401 تاحالا 4 تا کامنت گذاشته .

تازه میاد میگه چه اسمیم گذاشته بودن برای پکیج نهاییشون .

بعد میاد میگه نه من خواستم تجربه شخصیمو به اشتراک بزارم .

مظلوم تر از کنکوری ها نداریم واقعا . اسیر ادمایی مثل اینا میشن .

ENTJ

سلام به شدت پیشنهاد میکنم مخصوصا برای درس هایی که فرمول ها اذیت کنندس مثل ریاضی و فیزیک با تکنیک های که یاد میدن خیلی سرعت تست زنیتون می‌ره بالا من پارسال از پکیج صفر و صدشون استفاده کردم امسال برای برادرم از پکیج کامبک که نسخه کامل تری از تکنیک ها هست خریدیم ، شرایط اقساط هم دارن که تو این وضعیت خیلی کمک کننده س 

2706