2737
2739
عنوان

کنکوریا بیدارین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 972 بازدید | 81 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوربریام چندتاشون از راه طلایی راضی نبودن شما وقتط خانه دار هستید چجوری از این پکیج استفاده کردی ...

الان ک نه...من مهر ماه ۱۴۰۲اولین طرحو ثبت نام کردم بعدش دیگه دائما در ارتباطیم و طرح هایی ک بهش نیاز دارم ثبت نام میکنم.

2728
بعد گلم شما زدی تو این وضعیت بد اقتصادی  ۷ میلیون پول خورد نیست ک بدیم😐۷ و پونصد پول میخاد

ای خواهر الان کی میاد قسطی برات کاری انجام بده؟بدون سود..

منم خیلی وضعیتم خوب نیست ولی اینا اصلا سختگیری نکردن اقساط گذاشتن برای پرداختش اصلا اذیت نشدم..بعدشم اصلا اجباری نیست ک حتما اون ۷میلیون کامل رو ثبت نام کنیم..مثلاً من روان شناسی و اقتصاد چون تک کتابی بود خودم بستمش گفتم نمیخوام و از پکیج حذفش کردن برام و هزینه اشم کم کردن

2740
ببخشید چجوری با بچه درس خوندین چند سالشه  یعنی یک ساله فول شدین سه پایه رو؟

بچم دو سال و نیمشه.مادرم و مادرشوهرم کمک میکنن توی نگهداریش..خودشم خیلی آرومه.اره مهرماه 

ثبت نام کردم هر سه پایه رو بستمش..غیر قابل باوره ولی شدنیه‌...

خر خودتی ... 

بچه گیر آوردی؟؟!!!!

بچه ی کنکوری سو استفاده کردن داره؟؟؟!!!

بعدش هم تا وقتی موسسه هایی مثل کلاسینو و تاملند هستن ،، کسی سمت راه طلایی که یه دونه استاد مطرح نداره نمیاد ... 

شما هم برو از جای دیگه درآمدزایی کن ... 

سلام منم ثبت نام کردم راضیم وای چه جااااالب منم می‌خوام ترمیم کنم،🥹 چطور خبر ندارم مگه برای نهایی ...

اره مشاورم بهم گفته‌‌..حتما پیام بده بپرس از مشاورت..برای پیش خرید جا نمونی..

2706