2733
2734
عنوان

کنکوریا بیدارین؟؟

972 بازدید | 81 پست

بعد مدتها اومدم سایت و مستقیم اومدم تاپیک زدم

چیزی ک سالهاست وقتی با این سایت آشنا شدم و دارم میبینم کسایی هستن که درگیر کنکورن و استرس دارن و دوست دارن به رویاهای قشنگی که تو ذهنشون دارن برسن..ازینجا بهتون سلام میکنم منم جزئی از شما شدم😁

می‌خوام از تجربه خودم بگم براتون ک خدا چقد منو دوست داشت و من با موسسه راه طلایی آشنا شدم،،خدا خیرشون بده اولین و آخرین موسسه کنکوری هست ک داره الله خدایی کار میکنه..خداوکیلی پول الکی نمیخوره و حرفه ای ترین تیمی ک تو این زمینه دیدم... من یهویی تصمیم گرفتم کنکور بدم و الان فووول قولم و بهترین حس دنیا رو دارم..ازین بهتر ،،،ک یه پروژه جدید و فوق العاده ی دیگه برای امتحانات نهایی دارن اماده میکنن ک بی صبرانه منتظرم برم پیش خرید کنم تا بتونم معدل نهاییمو ترمیم کنم..نه فامیلشونم نه پرسنلشون..من یکی از قدیمی ترین اعضای سایتم تاپیک های قبلیم هم هست میتونید سری بزنید..قصد تبلیغ ندارم خواهرانه خواستم کمکتون کنم..چیزی ک زیاده موسسه..اما واقعا مهمه ک کجا بری تا هزینه هات به هدر نره...اونم تو این وضعیت اقتصادی..شما تاحالا خودتون یا اشناهاتون تجربه ای داشتید با راه طلایی؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
عزیزم من تجربمو گفتم برو تو تاپیک های من بگرد. من خانه دارم شاغل نیستم

دوربریام چندتاشون از راه طلایی راضی نبودن

شما وقتط خانه دار هستید چجوری از این پکیج استفاده کردید الان؟

تعریفشو زیاد شنیدم!!!

راستش من کنکوری نیستم ولی خواهرم کنکوریه اونم الان مدام با مشاوراش در ارتباطه راضیه خداروشکر .. امیدوارم نتیجه اش هم خوب باشه هم برای خواهرم هم برای همه بچه های دیگه ❤️

2706