2737
2734
عنوان

عجیب دلتنگممممم امشب...

| مشاهده متن کامل بحث + 846 بازدید | 76 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا جدا شدین عزیزم اگه دوسداری بگو

دست بزن داشت بعد ازدواج تا حرفی میزدم کتکم‌میزد بعدش با فامیل دورشون که دختره بهش پیام میداد دوست دارم باید باهام ازدواج کنی فلان از ی طرف هم اون اذیتم میکرد 

بهم بی احترامی میکرد حرفای زشت زشت 

آخه من که دوستی بهش اعتماد کرده بودم اصلا اونطوری نبود 

2731
چرا جدا شدین عزیزم اگه دوسداری بگو

میدونی کاش از اون پسرای لاشی بود بزن دررو ها ولی همون موقع می‌رفت و ازدواج نمی‌کرد این وضعیت رو ترجیح میدم که ولم میکرد می‌رفت همون موقع ولی به آینده من باعث و باانی نمیشد

بی بلا عزیزم. مراقب خودت باش. متاسفانه ما خانوما هوای همو نداریم اگه داشتیم دنیا گلستون میشد همش ای ...

کلا شعور نداره فک کن به دوستش که کنارش کار میکنه پیش مشتریها همش میگه خپل تپل ،اون بنده خدا هم خجالت میکشه !!

2740
میدونی کاش از اون پسرای لاشی بود بزن دررو ها ولی همون موقع می‌رفت و ازدواج نمی‌کرد این وضعیت رو ترجی ...

ازدواج کرده که کرده مهم نباشه توام شرایطش مهیا شد ازدواج کن چرا داری خودتو داغون میکنی 

دست بزن داشت بعد ازدواج تا حرفی میزدم کتکم‌میزد بعدش با فامیل دورشون که دختره بهش پیام میداد دوست دا ...

میزدت و هنوزم دوستش داری

اگه اونم دوستت داشت دست روت بلندنمیکرد بیخیالش شو اشتباه میکنی هم دست بزن هم فوش هم خیانت

یکم محکم باش دختر خودتو نباز ‌ در اصل تو برنده هستی که اون روی واقعیشو زود نشونت داد خوشحال باش

2706