2737
2734
عنوان

عجیب دلتنگممممم امشب...

852 بازدید | 76 پست

نمیدوووونم بخاطر چی تو این ساعت من باید حالم گرفته باشع 

کشتن فقط با گلوله یا چاقو نیست ک بزنی بکشی.بعضی وقتا ی حرفایی زده میشه ک از کشتنت بدتره.تورو خدا تو زندگی کلا زود قضاوت نکنین...باز خوبع اینجایم وجود داره ادم میتونه حرف دلشو بزنه و بصورت ناشناس درد دل کنه

کاربری آقا هستم،،،،پرورده کوردم ایلام خاکمه....

اااخ که چقد حالتو درررک میکنم عزیزم یه روزایی یههه شبایی گذروندم که حتی برا دشمنم نمیخام

#قربانی کودک آزاری( خواهش میکنم مراقب بچه هاتون باشید حتی به نزدیکترین ادمای زندگیتونم نسپاریدشون من فقط هفت سالم بود ) در زندگیم سختی هایی را تحمل کردم که پیش از واقعه گمان نداشتم بتوانم. حتی بعدها باورنکردم که درآن ماجرا تاب آوردم. انسان خودش را نمیشناسد. خصوصا قدرت هایش را..(خسته ام از همه چیز از همه کس ) درگیر یک زندگی ام که نه توان ادامه دادن دارم نه پای رفتن دارم ذره ذره نابود میشم روحم .عمرم. آرزوهام.....دوستان عاجزانه محتاج دعاهاتونم دعا کنید وضعیت مالی همسرم بهتر بشه از این همه قرض و بدهی رها بشیم فقط معجزه اس که میتونه نجاتمون بده . تو نمازاتون فراموشم نکنید🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یه حرفایی تا عمق وجودت میسوزنتتت بدترر اینکه هیچکاری جز سکوت ازت بزنمیاد

#قربانی کودک آزاری( خواهش میکنم مراقب بچه هاتون باشید حتی به نزدیکترین ادمای زندگیتونم نسپاریدشون من فقط هفت سالم بود ) در زندگیم سختی هایی را تحمل کردم که پیش از واقعه گمان نداشتم بتوانم. حتی بعدها باورنکردم که درآن ماجرا تاب آوردم. انسان خودش را نمیشناسد. خصوصا قدرت هایش را..(خسته ام از همه چیز از همه کس ) درگیر یک زندگی ام که نه توان ادامه دادن دارم نه پای رفتن دارم ذره ذره نابود میشم روحم .عمرم. آرزوهام.....دوستان عاجزانه محتاج دعاهاتونم دعا کنید وضعیت مالی همسرم بهتر بشه از این همه قرض و بدهی رها بشیم فقط معجزه اس که میتونه نجاتمون بده . تو نمازاتون فراموشم نکنید🙏
2740
اااخ که چقد حالتو درررک میکنم عزیزم یه روزایی یههه شبایی گذروندم که حتی برا دشمنم نمیخام

واقعا احساس میکنم روح در بدنم نیست یجوریم

کاربری آقا هستم،،،،پرورده کوردم ایلام خاکمه....
حالم بد بود یا حرفایی که بهم زدن از کسایی که دوستشون داشتم خوردم حرفاش 

ادم بدترین ضربه هارو از کسایی میخوره که دوستشون داره اما این دوستداشتو بنداز دور ارزش ندارن

وقتی آرایشگر بی‌شعور میخواد امروز هد سر بندازه تو سرت برای بند انداختن میگه کله ات بزرگه نمیره توش!!در حالیکه واقعا این طور نیست اخه یکی باید به خودت بگی با اون هیکل قناست چه قد اعتماد به نفس داری!!

2706