2733
2734
عنوان

کیا شاغلن و بچه دارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 408 بازدید | 37 پست
خونس  تا ظهر ک خوابه بعد بیدار میشه واسه خودش برنامه کودک میذاره بازی میکنه چیزایی ک واسش گذاش ...

اها چقد خوب

چند سالشه؟ 

من دوتا دارم ۳ ساله و  ۹ ساله فقط ب امید دختر بزرگم میخام برم سرکار ،البته زیاد هم تنها موندن خونه عادت دارن 

فقط میترسم ب خورد و خوراکشون نرسم

‌میشه واسه خونه دار شدنم صلوات بفرستی🙏🥺 هرچـے طوفآڹ زندگیـٺ بزرگـ تر باشهـ.... رنگیـڹ ڪموݧ بعدݜ قشنگ ترهـ^_^🐾🌈️ 
اها چقد خوب چند سالشه؟  من دوتا دارم ۳ ساله و  ۹ ساله فقط ب امید دختر بزرگم میخام برم سر ...

اولش یکم سخته ولی فقط خودت میتونی مدیریت کنی این اوضاعرو

دختر من نزدیک ۵ سالش ولی خداروشکر عقلش میرسه اذیت نمیکنه نگران باشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اولش یکم سخته ولی فقط خودت میتونی مدیریت کنی این اوضاعرو دختر من نزدیک ۵ سالش ولی خداروشکر عقلش میر ...

خداروشکر موفق باشی عزیزم 

اگه دوست داشتی درامدت هم بگو😊

‌میشه واسه خونه دار شدنم صلوات بفرستی🙏🥺 هرچـے طوفآڹ زندگیـٺ بزرگـ تر باشهـ.... رنگیـڹ ڪموݧ بعدݜ قشنگ ترهـ^_^🐾🌈️ 
بچم ده ماهش شد من باز رفتم‌سرکار میزارمش پیش مامانم نزدیک پیشم 

باز خوبه پیش مادرت خیالت راحته

2740

من

تقریبا همسرم تو کار خونه کمکی نمیکنه

تمام درس پسرمم باخودمه

خوابم کم میشه چون کار زیاد دارم

کار خونه هم بهش میرسم تقریبا  

اشپزی هم خوب میکنم بعضی روزا سخت نمیگیرم اما اکثر مواقع غذای خوب میپزم

خیلی راهکارها هست که میتونی راحت مدیریت کنی

فقط اگه میتونستم خوب بخوابم عالی بود

من تقریبا همسرم تو کار خونه کمکی نمیکنه تمام درس پسرمم باخودمه خوابم کم میشه چون کار زیاد دارم ک ...

اره افرین قشنگ میتونم بفهمم که از خوابم خیلی زده میشه🥲

فداتشم همچنین عزیزم من چون کارگاه خیاطی کار میکنم درامد ثابتی نداره درامدمون بستگی ب حجم کار و نوع ...

اهااااا اووووکی

من شیرینی فروشی میخام برم البته مال شوهرمه ماهی ۵ میده بهم😂

2706