2733
2739
عنوان

جاری کثافتم نیومده دنبال بچه هست

1287 بازدید | 46 پست

انتر خانم شوهرش بیکار میشه پول از ما میگیرن ، بعد من برای آینده بچه آیندم دارم پس انداز میکنم مگر نه ناتوان نبودم از آوردن بچه تو چند سالی که ازدواج کردم ، نمی‌زاره من به پس اندازم برسم 

این شش ماه هست ازدواج کرده همش جلوی فک و فامیل شوهرم ناز میاره عقب انداختم برم بیبی بزنم ، تا حالا چهار بار عقب انداخته ما رو خبر کرده

خب عزیزم شمارا چه میشود ؟ چرا ناراحتی ؟ 

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهسا هستم یه دوست داشتنیه۴زبونه😍معلم زبان انگلیسی و ترکی استانبولی هستم و دانشجوی ادبیات فرانسه :) همه کار و زندگیم در حال حاضر فرهنگ های مختلف کشوراییه که به زبونشون صحبت میکنم :) 🇹🇷🇺🇸🇨🇵 پ.ن : یکی از اون۴ تا زبون فارسیه البته 😂 

مگر نه اینکه زندگی هر کس به خودش ربط داره ؟ 

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهسا هستم یه دوست داشتنیه۴زبونه😍معلم زبان انگلیسی و ترکی استانبولی هستم و دانشجوی ادبیات فرانسه :) همه کار و زندگیم در حال حاضر فرهنگ های مختلف کشوراییه که به زبونشون صحبت میکنم :) 🇹🇷🇺🇸🇨🇵 پ.ن : یکی از اون۴ تا زبون فارسیه البته 😂 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیده مادر شوهرم پنج ساله داره بهم میگه بچه بیار ، خودش رو انداخته وسط که من بچه میارم ، اصلا ده تا بیاره ، اما این آدمی هست که تا خرج پوشک بچش هم با ننه من غریبم بازی از ما میگیره

2731
2740
خرج پوشک و... رو می‌خواد از اسی اینها بگیره

نه بابا می‌گه من برا بچه ام پی انداز میکنم ولی اون شش ماهه اومده در حال اقدامه

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             
2706