2737
2739
عنوان

بنظرتون قدر شوهرمو نمیدونم؟ دلایل واسه جدایی غیر منطقیه؟🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 1452 بازدید | 80 پست

با مشاور صحبت کن.

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نخ بنظرم سنشو داری جای پیشرفت بسیار زیادی داری مردی ک همراه و تشویق کننده زنش نباشه ارزش نداره بمونی منکه هیچجوره نمیتونم خیانت رو بپذیرم 

شوهرم منو خیلی برای کار کردن و موفق شدن تشویق میکنه منو میفرسته تو دلش خودشم پشتم و حرفش اینه زن باید حرفه یاد بگیر ک بتووه تنهایی از پس خودش بر بیاد متکی ب مرد نباشه 

و تزینکه من از حرفه م پول در میارم خوشحاله 

بنظرم عمر خودت و تباه نکن 

مگه یه ادم چقدر عمر میکنه ک بخواد روزاشو با ادمای سمی بگذرونه

کاش همه چیز به وقتش یرات اتفاق بیافته،همون موقع ک ذوقشو داری!وگرنه گذر زمان همه چیزو برات بی رنگ میکنه.خدایا کمک کن تا وقتی ذوقشو داریم به آرزوهامون برسیم 🩷🌱🤌
2728
دست بزن و خیانت نداره دیگ دلی آره منم از محدودیت ها میترسم 

نمیخوام دلتو خالی کنم ولی دست بزن و خیانت رو به این راحتی نبخش مطمئنا الان هم داره یجورایی خودشو کنترل میکنه تا خرش قشنگ از پل بگذره 

کسی که تو نامزدی ۸۰ درصد اخلاق و رفتارش مشکل داره بعد عروسی بنظرم غیرقابل تحمل میشه 

2740

عزیزم نظر من هم نسبت به توصیف این آقا نه به ادامه رابطتتون هست ،یه مرد به نظرم خیلی باید خوب،و سربراه و خانواده دوست باشه که دختر خانواده اش و رها کنه و بره زیر سایه کسی دیکه ،با توجه به تجربه پونزده سال زندگی مشترکم دارم میگم 

اجازه پیشرفت نمیده ولی حمایتگره؟!!تناقض دارن که منظور از حمایت چیه؟

اره مثلا دوس داری همه چی طبق زمان بندی اون پیش بره 

و مثلا الان دوس نداره من تحصیلم رو ادامه بدم 

میگه فلان وقت بعد اینکه ب فلان کارا رسیدیم 

یا میگم اجازه نداده گواهینامه بگیرم میگه بذارم بگیری هم ماشین نمیدم بهت

اره.... من تفکر بدم این ک فکر میکنم طلاق بگیرم دیگ بدبخت میشم و ممکنه ازدواج بعدیم ی بدتر از این گی ...

بدبخت نمیشی 

منم تو نامزدی یه بار انگشتر پس دادم تو روستا بودم

و بعدش باهمسرم آشنا شدم

رفتم تاپیکاتو خوندم

از این مرد زندگی در نمیاد

2706