2737
2734

زندگیم خیلی داستانش طولانیه و اولش بگم فعلا تا مطمئن نشم قصد جدایی ندارم 

اینطوری بگم که ۲۱ سالمه و متاهل و ۳ ساله عقدم و نزدیک عروسی چندین بحث داشتیم که خانواده ها اومدن وسط 

شوهرم دست بزن داشت خیانت هم در حد چت کرد

الان دیگ همه میدونن دو طرف خانواده ... ولی ب روی هم نمیاریم

خودمم شاغلم

یک ماه و نیم باهاش تو کلنجار بود تو آخرین بحث ک آشتی کردیم اومد جلو و کلی قول داد ولی بعد گفت قول دادم ک برگردی تا باهات خوب باشم و مهربون و الان مهربونیشم کمتر شد خودشم میگه همینی ک هست و باز انتظار داره ک من ثابت کنم زن خوب و حرف گوش کنی هستم 

البته نمیتونم بگم ویژگی خوب نداره و الان کلا بد مطلق ن اینطور نیست خوبی هم داره 

نمیگم من از اول خوب بودم منم اشتباهاتی داشتم 

ولی تو این زندگی گیجم 

حالا میخوام ی ذره دیگ تلاش کنم بیینم این زندگی میشه یا ن 

و ترسم اینکه نکنه قدر ویژگی های مثبتش رو نمیدونم

و اینکه 

الان دست بزن نداره خیانت هم نمیدونم میگه نمیکنم

ولی مثلا ی سری چیزا نگرانم میکنه ک مثلا حس میکنم جلوی پیشرفتم رو میگیره دوس داره اختیار همه چی دست خودش باشه مثلا میگه نمی‌ذارم بعدا اگر حتی پولم باشه ماشین بخری حتی تا الان نذاشته گواهینامه بگیرم...و چیزای اینطوری و مثلا من میخواستم حتی یکم پوششم رو تغییر بدم مخالفت شدید داره و راضی نشد و چیزای اینطوری ....

رابطشم با خانوادم خوب نیست و در اصل با پدرم 

و نمیاد خونمون ی مدتیه تقریبا شیش ماه 🤦🏻‍♀️تو این مدت فقط دو سه بار اومد ( البته بابامم واقعا ی جاهایی خوب برخورد نکرد )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چی‌بگم والا بیشتر ترسناکه اوضاع

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

خوبیاش چیه؟

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
2738
اره  خودمم میدونم ولی فعلا وضعیت زندگیمون نرمال واسه همین من دارم کاراش رو میبینم

با مشاور حتما صحبت کن بحث سر یه عمر زندگیه

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

ویژگی های خوبش هم بگو لطفا

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار ودسته اوباش کوفه هشتگ میزدن: نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله🙌(نحوه شهادت شهید آرمان و شهید عجمیان، تا مغز استخوانم را سوزاند😓)
دست و دلبازه  ازین مردایی نیست ک تو جمع ضایعت کنه فلان بعد ی طور آدم محترمی یعنی نمیدونم چطور ...

بدی هاش این خوبیایی که گفتیو باطل میکنه

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
2706