2737
2739
عنوان

دلم از آدما گرفته!!

73 بازدید | 7 پست

هر موقع هرکی افتاد زمین بلندش کردم!!! راهنمایی کردم بهش بها دادم !

ولی هر موقع خودم افتادم تا گفتم میشه کمکم کنی همون آدم از پشت هزار دشمن شد؛!

نمی‌دونم چکارکنم خستم دلم میخواد خدارو صدا کنم بگم من کاری نکردم چرا من چرا آنقدر بی حرمتی دلشکستگی برای من چرا آخه!!!  قانون دلشکستگی مد شده من خبر. ندارم؟؟؟.

به خاطر خودتون به خودتون اهمیت بدید ♥️باهم مهربان باشید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از حسادت . تعداد حسودا بیشتر شده . کمک کندده خیلی کمتر شده 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
2728
منم..چقدر درکت کردم الان ک خودم حالم بده هیچکس نیست

فکر کن من اول حرفام میگم اجازه هست کمکم کنی طرف میگه جانم حتما بیا عزیزم بگو بعد همون آدم فرداش میفهمم پشتم گفته این آدم خیلی حرف میزن لعنتی خودت اجازه دادی

از حسادت . تعداد حسودا بیشتر شده . کمک کندده خیلی کمتر شده 

میدونی موندم چرا طرف خودش سوال می‌پرسه من جواب میدم به سوال من میرسه می‌ره به بقیه میگه این زیاد حرف میزن و....چرااااا واقعا 

میدونی موندم چرا طرف خودش سوال می‌پرسه من جواب میدم به سوال من میرسه می‌ره به بقیه میگه این زیاد حرف ...

از حسادته ‌. یا جوابشو بلد نیست .

از این دو مورد خارج نیست 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
از حسادته ‌. یا جوابشو بلد نیست . از این دو مورد خارج نیست 

تو تلگرام طرف کمک میخواد براش انجام میدم کمک مثلا قانون جذب من تا میپرسم میرن به ادمین میگن چت میکن پی وی بن میشم صد بار شده دیگه مخم نمی‌کشه چرا واقعا 

2740