2737
2734
عنوان

درخواست طلاق از طرف مرد

| مشاهده متن کامل بحث + 632 بازدید | 65 پست
نه بابا الان حتی اگه خانم بخواد جدا بشه هم میتونه اول تقاضای مهریه کنه بعد که مهریه گرفت تقاضای طلاق ...

شاید مهریه ایشون کمتر باشه.من نمیدونم سکه چقدر ضرب میکنن

۶.۶.۶۶ رند بودیم وقتی رند مد نبود✌️ متاهل

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه بابا الان حتی اگه خانم بخواد جدا بشه هم میتونه اول تقاضای مهریه کنه بعد که مهریه گرفت تقاضای طلاق ...

مردا نمیتونن دربرن؟شوهرم همه روزد به اسم مادرش بعدم خونه وزندگی روجمع کردرفت وکارشم عوض کرد .هفت سال گدشته .البته بگم من مریض احوالم اونم یه شهردیگست وگرنه تاحالاگیرش انداخته بودم امسال ادم پیداکردم بره سراغشون خاک کوچه مادرشوبه توبره بکشه.ایناروگفتم بدونی گرفتن مهریه خیلی اسونم نیست

2731
نمیگم زن درخواست بده نمیدن.‌میگم مرد بخاد زنش طلاق بده حتما  طرفش داره درخواست داد وگرنه پول ند ...

اتفاقا چون پول نداره و نمیخاد بده شک کردم چی شد رفت درخواست داد 🤔

یعنی راضی شده طلاق بده و بار مالی بیشتر بابت مهریه و اجرت المثل و ...بده تا چی بشه 🤔شرایطش واسه ازد ...

ایشون رو نمیدونم ولی بطور کلی در مورد مردها میگم ،از زندگی قبلی حالا به هر دلیل به حق یا ناحق خیلی دلزده و خسته میشن و میگن هیچ چیز ارزش موندن نداره.حاظره فقط بره حالا یا ازدواج مجدد بکنه یا نه

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 
2738
مردا نمیتونن دربرن؟شوهرم همه روزد به اسم مادرش بعدم خونه وزندگی روجمع کردرفت وکارشم عوض کرد .هفت سال ...

اره ندادن مهریه خیییلی راحته. 

منم برادرشوهرم میخواد جداشه حساباشم ب اسم مادرشه. البته بگم اون ازاول ب اسم مادرش بود چون اخر داستان زندگیشو‌میدونست

parasoo1989@
مردا نمیتونن دربرن؟شوهرم همه روزد به اسم مادرش بعدم خونه وزندگی روجمع کردرفت وکارشم عوض کرد .هفت سال ...

بله متاسفانه آسون نیست

دوستم طلاق گرفت و درجریان پروسه طلاقش بودم. اونم خیلی مظلوم و بی‌زبون بود. پدرمادرشم فوق‌العاده آدمای خوبی بودن. ولی خانواده شوهرش شارلاتانن بی‌شرف. چنان کاری به سر این بنده خدا آوردن که بیخیال مهریه شد. بچه‌شم داد بهشون که دست از سرش بردارن. حالا اگه من بودم تیکه پاره‌شون میکردم. 

اره ندادن مهریه خیییلی راحته.  منم برادرشوهرم میخواد جداشه حساباشم ب اسم مادرشه. البته بگم اون ...

شوهرمنم ازاول خونه به نام مادرش بود چون بایه هرزه درارتباط بود ومیدونست ته زندگیمون طلاقه حتی سیاهه جهیزیه هم امضانکردکه کلا اونم دزدید برد

مهریه من ۵۰۰سکه

چه زیاد.واقعا میتونه پرداخت کنه با شرایط فعلی سکه؟

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 
2706