2737
2734
وقتی مرور نکردم چی؟ دهم رو به جای یه منبع دو منبع تست زدم یازدهم یه منبع رو کامل تست زدم ولی دوازده ...

یه چنل دارم طرف میگفت دوازدهم خیلی کم میخوندم روزی ۴ ساعت اینا . الان پزشکی ایران میخونه

بنظرم نگران نباش باز میتونی جواب بدی نهایی هم هست تازه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخ حق 😂😂😂 همین چند دقیقه پیش داشتم میگفتم تیر دیگه میترکونم 😂😂😂

اره بابا میترکونی

من تیر میگفتم بخونم از الان رتبه میشم

شد مهر 

مهر شد دی

دی شد عید دیگه بهش فکر نکردم تا وقتی گفتن برو کارت ورود به جلسه بگیر😆

2728
2740

تو کتابخونه ها ثبت نام کنید و از کتاب های کتابخونه استفاده کنید 

توی یه مکان اروم که اتاق خواب نیست درس بخونید 

یه روزایی هست چیزی که میخونید و نمیفهمید اصلا مغزتون نمیکشه بی دلیل اون روزا بیخیال نشید هرچی از قبل خوندید و مرور کنید

خودتون و با بقیه مقایسه نکنید که فلانی کتاب و تموم کرد  فلانی ۸۰ تا کتاب خریده  من ندارم بخرم 

متاسفانه یا خوشبختانه اکثر استاد های معروف که دروس کنکوری و تدریس میکنن  کلیپ های تدریسشون دزدیده شده و رایگان تو چنل های تلگرامی منتشر میشه از اونا استفاده کنید 

اگه هزینه نمیتونید بکنید کتاب بخرید  پی دی اف کتاب ها رو از چنل های تلگرام تهیه کنید و بخونید .

اسفند همه نا امید میشن  همه خستن با وجود خستگی ادامه بدین شده ساعت مطالعه رو کم کنید اما قطع نکنید 

داعم به قبول نشدن و نتیجه پایانی فکر نکنید کنکور صرفا یک راه از هزاران راه زندگیه 

با ساعت های زیاد شروع نکنید یکی اول با یکی دوساعت بعد به مرور افزایشش بدید

حتما در طول هفته حداقل یک روز استراحت کامل داشته باشید و برید بیرون فیلم ببینید اون روز و تفریح کنید  تا حال روحیتون بد نشه

با یک مشاور تحصلیی در ارتباط باشید براتون برنامه ریزی کنه  به سوالاتتون جواب بده 

اگه اهل  بازی هستید  یا سریال بازید بازی ها رو پاک کنید سریال فعلی و کامل تموم کنید و بعد که شروع کردید به هیچ وجه هیچ سریالی و شروع نکنید 

مرور مطالب و جدی بگیرید  خیلی مهمه  داعم درحال مرور باشید کتاب تموم شد نندازید گوشه خونه  باز مرور کنیدش 

تست بزنید 

تست های گاج و  قلم چی و این چرت و پرتا معمولا هر ماه برگزار میشه  اگر از پس هزینش برنمیاید یک روز بعد ازمون سوالات و جواب ها توی چنل های درسی معمولا قرار میگیره اونا رو حتما جواب بدید و بخونید 

افکار هر کسی برایه خودش عزیزه برای دیگران قابل‌تحمل  لطفاً افکارتون رو غیر‌قابل‌‌تحمل‌‌‌ نکنید.                         
چه منبعی خوبه ؟انسانیم

راستش عزیزم انسانی من زیاد نمیدونم

واسه عمومی ها ک واسه نهایی هست

عربی بی برو برگرد‌ استاد فلاح فک کنم شما عربی تو کنکورتون هست اونم فلاح ببین

ادبیات استاد یکتا خودم خیلی هارو دیدم ولی به یکتا نمیشن

زبان زینعلی

دینی هم خودت بخون

بعضی ها میگن نهههه نباید فیلم دید باید با تست یاد گرفت منم سر همین نصف سالو از دست دادم واسه هرکی یه جوره دیگه من با فیلم یاد میگرفتم البته بعدش تست هم باید زد فیلم بدون تست انگار داری فیلم سینمایی میبینی!

بعضی از دوستامم‌ خودخوانده بودن و با درسنامه اوکی میشدن میگم ک یه نسخه نمیشه واسه همه پیچید شما باید ببینی با چجوری اوکی میشی

ولی ریاضی خواستی فیلم ببینی استاد کرمی خودشونم کتاب تست معرفی میکنن من خودم خیلی سبز جامع و ای کیو جامع دارم نمیدونم واسه انسانی هم اوکی هست یا نه

بقیه درس ها هم راستش من انسانی هیچی نمیدونم😅

۱.به موقع بخواب، اصلا خواب رو دست کم نگیر، هر کاری می کنی سعی کن تایم خوابت درست باشه! منظورمم این نیست که صرفا هفت ساعت بخوابی، به موقع خوابیدن مهم تر از کافی خوابیدنه :)

۲. مستمر جلو برو، حتی اگر خسته ای استمرار رو جدا نکن، فکر نکن خستکی همیشه می مونه، اتفاقا برعکس وقتی که ازمون می گیری از خودت یا تست می زنی یا... و می بینی بلدی و خوب داره حلو می ره تماااام اون خستکی رفع میشه

۳. هیچ وقت با این تفکر نرو جلو که من فلان فصلو بلد نیستم پس حذفش میکنم..اخر سال به خودت می یای می بینی هیچی بلد نیستی همه رو حذف کردی. با این تفکر برو جلو که من باید یاد بگیرم

۴.هر درسی که اساتید دادن، خوندنش رو اولویت بذار توی همون روز. نگو امروز درس دادن فردا این مبحثو می خونم تست دارم نمی رسم! اگر همون روز بخونی ببین معجزههههه اصلا تاثیری که یم ذاره هیچی نمی ذاره

۵. اگر میتونی مشاور بگیر که برات برنامه درسی بچینه، ترجیحا خودت تنهایی کار نکن

۶. تحلیل تست رو واقعا جدی بگیررر، واقعا اگر تست میزنی ولی تحلیل نمیکنی، همون بهتر که تست نزنی😂 نه ولی جدی خیلی مهمه، مثلا وقتی بیست تا تست زدی بعدش بشین تحلیل کن ببین چی درست بوده چی غلط، ننداز عقب و گرنه یاد نمیگیری

۷. کلی چیزای دیگه هم میشه گفت در کل، این چیزایی هم که گفتم می دونم خیلی کلیشست همه هم میگنااااا، ولی واقعا همین چند تا مورد رو رعایت کنی میبینی خیلی تاثیر گذاره توی روندت.

موفق باشییی

2706