2737
2734
عنوان

این تاپیک برای کنکور فردا هست

| مشاهده متن کامل بحث + 300 بازدید | 34 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فکر میکنی استرس نداره ولی ۱۲ سال تلاش ما توی تست ها خوابیده وقتی خراب شه نابود میشه ادم 

نکن توروخدا این کارو با خودت عزیز من... 

مگه تمام دنیا و زندگی کنکوره... 

تو کشور ما که ۵۰ درصد کارا داره با پارتی حل میشه غصه چیو میخوری. 

والله دنیا قشنگیای دیگه ای هم داره.   

2731
چه جوری؟  چه کار باید بکنم؟  

ثبت نامکن بخون

من اگه شک کردنام‌ تبدیل به واقعیت نمیشد،هیچ وقت آدم شکاکی نمیشدم...! لطفا برام دعا کنید قبول شم دانشگاه دولتی شهر خودمون شرمنده مامانم نشم خیلی بهم چشم و امید داره :)
2738
امتحان بدم که دیپلمش رو بگیرم؟؟؟ یا نه؟  

نه به دیپلم ربطی نداره قانون جدیده چون معدل تاثیر داره باید درسای نهایی رو همرو امتحان بدین حالا هر رشته ای که مد نظرتونه .

هدفتون چیه؟

خوشبحال دخترت  شما خیلی با درکین

شما لطف دارین.  

همیشه به دخترم میگم مامان جان زندگی اینقدر برا آدم برنامه ها داره که استرس و حرص و جوش بخوریم،،، دیگه توروخدا حرص چیزای بیهوده رو نخورین.  

به نظر من حرص و استرس برا درس ( البته تو ایران)  بیهوده ست.  

پرنسسی زندگی کن  

صبح بلند شو یه آهنگ بذار ، ادکلن بزن  ، موهاتو فر کن  ، صبحانتو بخور.،  کیک درست کن  ،  ژله درست کن.،  باشگاه برو  ،  لذت ببر از زندگی....  

نه به دیپلم ربطی نداره قانون جدیده چون معدل تاثیر داره باید درسای نهایی رو همرو امتحان بدین حالا هر ...

دوست دارم خودمو یه محک بزنم.  

دخترمم خیلی باهام کل کل میکنه. یه خرده رقابته 😂

دوست دارم تجربی برم.  

معدل ترم آخرم ۱۹ و خورده ای بود.  دیپلمم ۱۸ و نیم به بالا.... 

امیدی هست؟؟؟ 

دوست دارم خودمو یه محک بزنم.   دخترمم خیلی باهام کل کل میکنه. یه خرده رقابته 😂 دوست دارم تجر ...

من پارسال دیپلم گرفتم با معدل ۱۶ و نهاییه ۱۱ ، اونوقت تو کنکور ارزش و تراز معدل ۱۱ من از ۱۷ یکی که سال ۴۰۱ کنکور داده بود بیشتر بود.

اصلا نمره های قبل ۴۰۲ تاثیری نداره باید حتما  اون ۱۳،۱۲ تا درس دوباره امتحان داده بشه.

اتفاقا خوبه درس بخونین کاش مامان منم اینطوری بود مکه خیلی بهش میگم .

2706