2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مشکلت دقیقا چیه وقتی اذان داد سری بلندشوو نماز بخووون 

همش ذکر خدارو بگو اسم هاشووو 

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
2728

به امام زمان خیلی مدام توسل کن کمکت میکنند 

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید

اذان تو گوشی داشته باشین ، 

از این نرم افزارهای برنامه ریزی تو گوشی نصب کنین هر وقت نماز خوندین توش علامت بزنین 

یه ائمه توسل کنین 

سعی کنین اول وقت بخونین

به خودم گفتم : آهای 🙄 حواست هست ؟ خدا داره نگات میکنه❤ کاری نکن که در شان بنده ی خدا نباشه 😎
2738

من هربار که نماز میخونم رو سجده که میرم حس میکنم که سرمو رو پای خدا گذاشتم به خاطر همین اون حس و با هیچی عوض نمیکنم، نمازم که تموم میشه باز میرم رو سجده و چنددقیقه بدون حرکت میمونم حتی حس میکنم تو اون لحظه خدا رو سرم دست کشیده

خدا جونم سایه همسرم و بالاسر منو پسرم نگه دار, الهی آمین  
مشکلت دقیقا چیه وقتی اذان داد سری بلندشوو نماز بخووون  همش ذکر خدارو بگو اسم هاشووو

من کل ماه رمضون روزه گرفتم خوندم مشکلم اذان ظهر سرکارم اذان مغرب هم سرکارم بعد با فاصله یک ساعتی یک ساعت نیمی بعد اذان میام خونه دیگه سرد میشم نمیخونم 

نمازهای با عشق حوصله بخون و برا خودت جایزه تعیین کن مثلا بگو امروز اگه من نمازهای سروقت با حضور قلب بود ی قسمت از فیلم نگاه میکنم یا اون خوراکی که دوست دارم میخرم میخورم😃التماس دعا🌻

برای خودت زندگی کن برای خودت بمیر دیگران دیگرانند هر چقدر نزدیک عزیز هم باشند روزی نشانت میدهند که دیگرانند 🌚💛

باید پایبند باشی و تحت هر شرایطی ترک نکنی نماز رو 

چطور غذا رو تحت هر شرایطی رها نمیکنی

نماز هم مثل غذا نیازه

ب قول ایت الله بهجت میگفتن ،، اگر دنیا و آخرت میخوای نماز بخون،اگر هیچی نمیخوای نماز نخون

واقعاوبا این حرفش اقای بهجت اتمام حجت کرد 

تا اذان و شنیدی پاشو هرکاریم میکنی بزار زمین بگذره دیگ تمومه

بچه کورد.سن ۱۸تا۲۵ سالگی خیلی عجیبه، بعضی ها هنوز گواهی نامه نگرفتن، بعضی ها دارن ی شرکت اداره میکنن، بعضی ها تاحالا هیچ رابطه ای نداشتن، بعضی ها بچه دارن، بعضیا دارن تو کشورای مختلف سفر میکنن، بعضی ها برای بیرون رفتن از خانوادشون اجازه میگیرن‌،تو این بازه سنی همه چی ممکنه.

سلام چه دل پاکی دارین😍

التماس دعا 

برای ترک نکردن نماز کلیپ های استاد شجاعی رو خیلی توصیه میکنم باهاشون عاشق خدا میشی و نمیتونی دیگه نمازتو ترک کنی

@ostad_shojae

در ایتا و تلگرامع

در دنیا چیزی از امام زمان مهمتر نیست🩷
2706