2733
2734
عنوان

پنج روز قبل پریود بی بی نشون میده ؟

129 بازدید | 22 پست

سلام دوستان من  این ماه لترزول خوردم تنبلی نداشتم حالا علائم بارداری دارم پنج مونده ب پریودم خیلی عجله دارم زودتر بی بی بزنم بنظرتون بزنم جواب میده ؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من نزدم نمیدونم ولی ازمایش خون نشون میده عجله داری آز بده.

فقط 26 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
2740
نمیتونم صبر کنم 🙈

منم چون کاندوم پاره شد قرص خوردم هی میترسیدم که حامله باشه یه هفته به موعدم زدم نشون نداد دلم گرم شد بیخیال شدم باز روز موعدم زدم مثبت شد😐😊

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
نه باید از موعد بگذره، پنج روز بعد موعد بزن

نه من روز موعد زدم دو خط تیره افتاد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نمیتونم صبر کنم 🙈

اخه الان بزنی اگه منفی بشه استرس و ناراحتی میگیری، همین رو حاملگی تاثیر داره، بعد از موعد که بزنی خیالت راحت میشه، خوده منم خیلی دوست داشتم زودتر بفهمم ولی هربار که میزدم منفی شد بعد یه مدت که بیخیال شدم یهو مثبت شد باورم نمیشد، ان شاالله اینبار مال شما مثبت بشه به حق پنج تن

خدا جونم سایه همسرم و بالاسر منو پسرم نگه دار, الهی آمین  
2706