2737
2739
عنوان

دختران دلبر

89 بازدید | 5 پست

من ۳۴ سالمه. شاغلم تحصیل کردم موب و خانوم به شدت

اصلا بلد نیستم برای پسرا دلبری کنم. یعنی نمیتونم. هرکسی جرات نداره بیاد سمتم

چیکار کنم مردا عاشقم شن؟

اصلانم اهل دوستی و ... نیستم. چیکار کنم؟

یه ایت الکرسی یا صلوات هرچی تونستی برام بخون. انشالله حاجت رواشم. دعا کن برام

عزیزم مگه خرابی که واسه همه پسرا دلبری کنی

همین که روابط اجتماعی خوبی داشته باشی کافیه کیس مورد نظر پیدا میشه

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
عزیزم مگه خرابی که واسه همه پسرا دلبری کنی همین که روابط اجتماعی خوبی داشته باشی کافیه کیس مورد نظر ...

واقعا حس خراب بودن بهم دست میده‌. تازه من حجاب میگیرم. بعد همه میگن باید لوند باشی دلبری کنی. شوهر محرم ادمه ولی بقیه چی واقعا؟؟؟

یه ایت الکرسی یا صلوات هرچی تونستی برام بخون. انشالله حاجت رواشم. دعا کن برام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم مگه خرابی که واسه همه پسرا دلبری کنی همین که روابط اجتماعی خوبی داشته باشی کافیه کیس مورد نظر ...

عزیزم من همین چند وقت پیش اشناییم سر این که اهل این کارا نبودم بهم خورد ! الان دیگه معیارا تغییر کرده 

هر چه خراااب تر خواهان بیش تر 

2731

عزیزم پیشنهاد میدم اول از خودت بپرسی که چه مردی با چه ویژگی ها و خصوصیاتی میخوای ؟

تو مکان هایی که اون افراد احتمال حضورشون بیشتره بیشتر رفت و امد کنی و اطلاعاتت رو راجع بهشون بالا ببری

مثلا از مردی که اهل سفره خوشت میاد بیشتر سفر برو ادم ها رو ببین و درس بگیر و اطلاعاتت رو راجع به سفر افزایش بده

گالری نقاشی و لابی هتل و کافه های روبه روی شرکت های بزرگ و …. جاهای خوبی هستن

روی عزت نفس و زنانگیت کار کن و به خودت عشق بورز

راجع به دلبری کردن توی یوتیوب میتونی اطلاعات خوبی پیدا کنی

دلبری باید درست و به جا و به اندازه باشه و برای فرد مناسب 

کسی که با هر ناز و کرشمه ای جذب میشه به درد زندگی نمیخوره

به خاطر همین میگم اول روی شخصیت و زنانگی خودت کار کن و بعد اطلاعاتت رو بالا ببر و بعدش جایی برو که انسان های اصیل بیشتر رفت و امد میکنن مثل کتابخونه و گالری و موزه و . . . 

توی دور و دور و کافه های شلوغ دنبال ادم حسابی نگرد