2737
2739
عنوان

ویروس جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 334 بازدید | 32 پست

من سه هفتس درگیرشم هنو خوب نشدم دوبار رفتم دکتر کلی امپول قرص هیچ فایده ای نداش 

معدم داغون شد بسکع اوق میزنم همش حالت تهوع دارم این مدت چن کیلو کم کردم داغون شدم

بگفتا دل ز مهرش کی کنی پاک   بگفتا آنگه ک باشم خفتع در خاک ❤👫🏻

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من سه هفتس درگیرشم هنو خوب نشدم دوبار رفتم دکتر کلی امپول قرص هیچ فایده ای نداش  معدم داغون شد ...

وای دقیقا منم معدم درد میگیره 

قَوی شُدَن قَشَنگِه ؛ وَقتی "ت‌ُ" بِشی نُقطِه قُوَت مَن.⛓️
2731
اره گلو دردم خوب شده  آبریزش بینی دارم و سرفه  الآنم دوشبه وقتی می‌خوابم حالت تهوع هم دا ...

چقدر منی حالا مثل اینکه تا یکی دوماه علائمش نمیره 

2740
خودم وخواهرم گرفتیم تب لرز شدید گلودرد بینی کیپ تهوع معده درد شدید

چکار کردید خوب شدید 

من مثل گیجا کلی چرک خشک کن خوردم خوبم نکرد هیچ بدترممم کرد 

دوستم امروز گفت ویروس جدیده  تو چیکار کردی خوب شدی من واقعا کم اوردم

قرص ازیترومایسین میخوردم روزی یکی شربت دیفن هیدرامین ساده قرقره میکردم بعدقورت میدادم هر۸ساعت،تندتندم شربت ابلیمو خاک شیرمیخوردم ،اب هویجم میگن خوبه،سرمم زدم داخل سرمم سفازولین وامپول ویتامین سی زدن،امپول کترولاک و ویتامین دی هم زدم ،هنوزم غذارو باولع نمیتونم بخورم🥲

حال هرشبمو توامضام مینویسم طبق حالم باهام حرف بزن  امروز باکمال تعجب خیلی مهربونم☺️😐
دکتر رفتیم سرم زدیم دارو خوردم روزی دونا ژلوفن سردرد شدیدداشتم زمان برد من یک هفته خواهرم ده روز

وای منم سر درد دارم نیمکره سمت چپه ولی فک نمیکردم از مریضی باشه

2706