2737
2739

به نظرتون چقدر مدرسه دولتی روی روان بچه اثر میذاره؟ به خاطر جمعیت زیادش و آموزشای دینی که میدن. میخوام دخترمو بذارم مدرسه دولتی ولی می ترسم آسیب ببینه

از ۳ سالگی یه مهد معروف تهران فرستادمش، واقعا جز اینکه محیط روانیش سالم بوده چیز خاصی از اونجا عایدش نشده

مدرسه غیرانتفاعی که براش در نظر گرفته بودم شهریه اش ماهی ۱۶ تومنه، یه سرویسم بگیرم با کلاس شنا و پیانوش ماهی ۲۵ تومن در میاد، به شوهرم میگم بذاریمش دولتی و فقط برا کلاسای جانبیش هزینه کنیم، میگه بچه سرخورده میشه، واقعا حیفم میاد این همه پول مدرسه بدم😕

شوهرت کارش چیه؟ 

هیچ جا ماهی ۱۶ میلیون نیست ، الکی نگو

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برعکس به نظر من مدرسه غیر انتفاعی یعنی خیانت در حق بچه

بچه رو از همون اول از جامعه واقعی دور نکنین 

مدرسه دولتی یعنی یه طیف وسیعی از همه افراد جامعه، چیزی که بالاخره باید باهاش روبه رو بشه

خدایا:عقیده مرا از دست عقده ام مصون بدار...... علی شریعتی 
2728

اگه میتونی بزار غیرانتفاعی چون مهد خوب رفته شاید نتونه با دولتی هماهنگ بشه .فقط باید تا آخر بتونی از پس هزینه غیرانتفاعی بربیای و دوباره جابه جا نکنی که این خیلی آسیب میزنه

2740
الکی نمیگم، تازه گفت اگه از خرداد ثبت نام کنید و تابستون هم بیاد ماهی ۱۶، اگر از مهر بخواد بیاد ماهی ...

عزیزم خیلیا از هزینه های تهران خبر ندارن. الان مدرسه خوب توی تهران از صد کمتر نیست تازه بدون ناهار و سرویس 

محیط این مدارس همراه با احترام هست و والدین از رفت و آمد برای کلاس زبان و .. بی‌نیاز می‌کنه که توی تهران این مورد خیلی خوبه و توی محیط مدرسه همه آموزشای لازم هست.

البته نکات منفی هم داره مثل چشم و هم چشمی بچه ها از حدود کلاس چهارم به بعد و نکات دیگه

ماهیانه جایی شهریه نمیگیرن عزیزم سالانه میگیرن اگر سالانه ۱۶ میگه که خوبه ما امسال ۳۱ دادیم برای کلاس دوم سال بعد لابد حداقل ۴۰ باید بدیم🤕

دوست خوبم لطفا درخواست دوستی ندهید متشکرم 
من خودم دارم ماهیانه شو حساب می کنم، ۱۹۲ تومن میشه که تو چند تا چک می گیرن

کدوم مدرسه میخوای بفرستیش دیگه تزکیه حزو تاپ تزین هاست ۶۰ میگیره 

دوست خوبم لطفا درخواست دوستی ندهید متشکرم 
2706