2733
2739
عنوان

پسرم‌شیر نمیخوره کسی میدونه چرااااا😭

| مشاهده متن کامل بحث + 396 بازدید | 44 پست

خیلی بچه ها اینجوری هستن.  من حواس دخترمو پرت میکردم.   مثلا یهو جیغ میزدم.  یا میزدم زیر آواز 🤣  یا شکلک در میاوردم.   بزرگتر که شد یه چیزی میدادم دستش باهاش بازی میکرد حواسش پرت میشد شیشه رو میزاشتم دهنش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رفلاکسه

اخرش شیرخشکی میشه

اگ گریه هاشو میتونی تحمل کنی ک شیرخشک نده

والا من نتونستم تحمل کنم دقیقا از ۴ ماهگی شیرخشکی شد کامل

فرشته ی من ۲۲ دی زمینی شد😍خوش اومدی نلینم🥰😍❤❤❤❤

فقط فقط رفلاکس پنهان داره

به هیچ عنوان به هیچ عنوان زورش نکن ک بخوره

پسر من فقط تو خاب شیر میخورد

خدایا ممنون ک منو لایق مادرشدن دونستی.هرچقدرم شکرت کنم بازم کمه..خدایا پسرمو به دستای مهربون خودت میسپارم عاقبت بخیرش کن.آمین ......آهای توای ک داری امضام رو میخونی اره باتوام میشه یه صلوات بفرستی برا چشمای منتظر کساییکه منتظر یه نی نی ان. الهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم.
2731

وای نگو یاد خودم افتادم پسر منم ۳ ماهش بود اینجوری شد اصلا شیر نمی خورد اینقدر راه می رفتم تا مست خواب میشد بعد شیر می خورد دکتر هم بردم فایده نداشت 

نزدیک ۲ ماه همینجوری بود شیشه هم اصلا نمی گرفت 

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔

ممکنه بخاطر غذایی که میخوری بوی بدنت تغییر کرده باشه و نخوره

سیب خیلی عطر خوبی داره در طول روز زیاد بخور

پیاز خام و سیر و حتی پیتزا هم بخوری بچه شیر نمیخوره

شیرخشک هم ایرادی نداره بهش بدی ، بچه گرسنه بمونه خیلی بدتره تا اینکه نخوای شیرخشک بهش بدی

2740

رفلاکسه عزیزم ببر دکتر 

و اینکه 

تو‌خواب بهش شیر بده 

فقط به   خدای مهربونمون     اعتماد کن و به ائمه متوسل شو برات ناممکن هارو ممکن میکنن❤❤خداااااجونمممم❤میشه دستای منم مث دوستای نی نی سایتم پرکنی میدونم که ناامیدم نمیکنی از امشب امیدم هیییچ احدی نیست فقط امید به رحمتت دارم .پس تنهام نذار   .من تجربه تلخ حاملگی خارج رحم دارم دعا کنید بارداری بعدیم سالم باشه 😢😭

@Aisoooooda

این ای دی من تو تلکرامه پیام بده راهنماییت کنم

خدایا ممنون ک منو لایق مادرشدن دونستی.هرچقدرم شکرت کنم بازم کمه..خدایا پسرمو به دستای مهربون خودت میسپارم عاقبت بخیرش کن.آمین ......آهای توای ک داری امضام رو میخونی اره باتوام میشه یه صلوات بفرستی برا چشمای منتظر کساییکه منتظر یه نی نی ان. الهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم.

چیزای خوشمزه و شیرین بخور شیر خوشمزه شه.

پیاز یا سیر مصرف کردی ک شیر بو بیاد؟

اگه هم رفلاکس داره هرچی هم دارو بدی هیچی بهتر از مراقبت نتیجه نمیده

وقتی میخای بهش شیر بدی تقریبا حالت نشسته نگهشدار و سرشو بالا بگیر بعدم یکی دو دقیقه تو بغلت صاف نگهسدار و بعد اروم اروم دو سه دقیقه پشتشو یا مالش بده یا اروم بزن بلدم وقتی میزاری زمین زیر سرش حتما شیب داشته باشه. بالش رو باید بزیاری زیر تشکش و شیب ایجاد کنی ن اینکه بزاریش رو یه بالش سفت تا بالا بمونه سرش

خدایا هیچ کسی رو با عزیزانش امتحان نکن
2706