2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من داشتم، دختر خیلی موفقی بودم از هر لحاظ بعد ازدواج از طرف همسرم خیلی سرکوب شدم و از اجتماع و شغلم و موفقیت هام دورم کردم و بعد تولد بچه افسردگی شدید گرفتم که به تپش قلب هم دچار شدم بخاطر فشارها تحت نظر دکتر قرص آسنترا مصرف کردم که برای تپش قلب و ضد افسردگی هست با پراپرانول و شدیدا خودمو تغییر دادم حتی با سلیطه بازی شده جلوی شوهرم وایستادم و نزاشتم دیگه مانعم بشه،درسم و تموم کردم،گواهینامه گرفتم رفتم سر کار و مدیریتش کردم خونه خریدیم و ماشین خیلی سختی کشیدم هفده سال بپاش واقعا سوختم الان یکمقدار شرایط و زندگیم بهتره مشاوره هم زیاد رفتم ولی پشیمونم چون خیلی مریض شدم هم روحی و هم جسمی داغون شدم برگردم به گذشته همون اول جدا میشم،قبل از زدن برچسب افسردگی مطمئن شو دورو برت و یک مشت احمق احاطه نکرده باشن،اگر مشکل از اطرافت نیست رو خودت کار کن برای زندگیت هدف بزار و برای رشدت تلاش کن و روزت و پر کن که فرصت خیال پردازی نداشته باشی کم کم خوب میشی

2731
من سنخنرانی های استاد الهی قمشه ای رو هر روز گوش میکنم خیلی حرفاش قشنگه  اون که تو گوش میکنی د ...

یکمی  صحبتهاشون شبیه همون آقای قمشه ای هست.

ایشون به یک موضوع رو در قالب حدود ۳۰ فایل یا بیشتر میپردازند.

خیلی به من در خودشناسی کمک کرد.

زندگی های خیلی ها با درسهای ایشون متحول شده.

سلام عزیزان .یک حسینیه در مشهد گروهی رو تشکیل دادن برای ازدواج افراد مجرد.و معرفی موارد ازدواج به همدیگه. اگه هر فرد مجردی رو میشناسید که قصد ازدواج داره،چه آقا و چه خانم.و در هر سن و سالی،میتونید به آیدی زیر در ایتا و سروش پیام بدید ،تا فرم های ثبت نام رو در اختیارشون قرار بدهند.😊@andishehayniko

من افسردگی پس از زایمان شدیدددددد تجربه کردم

اخرشم قرص گرفتم از روانپزشک

برا بچه دومم، بخاطر شیرم، رازیانه خودم ( دانه ش رو دم میکردم روزی یک قاشق مرباخوری) 

معجزه اسا خوب شذم

بعدا تو نت خوندم که رازیانه درمان افسردگی زنانه هست

نمیدونم برا سایر افسردگی ها جواب میده یانه

اما فکر نکنم مصرفش ضرر داسته باشع

ضمنا تو دوران پریود نبابد مصرف بشه 

و کلا مصرفش باعث زیاد شدن خونریزی میشه که خوده اینم خوبه و بیماریهای زنانه رو دفع میکنه

2740
من بخاطر شرایط سخت زندگیم ازدواج در سن ۱۴ و بچه هایی که خدا ازم پس گرفت  شرایط بد اقتصادیم نس ...

اگر دکتر خوب بری

و تاکید کنی داروهایی بده که اعتیاد اور نباشند

چرا بترسی؟ 

من با داروها نجات پیدا کردم بعد ار افسردکی اولم

هر سه بچه م رو افسردگی گرفتم

برا دوتاشون دارو خوردم که خوب شدم

اعتیاد اور هم نبودن و با برنامه ی دکترم به تدریج و به موقع قطعشون‌کردم

ممنون پس منم از این به بعد گوش میدم🙏  از سکوت خونه بدم میاد حالم بد میشه

خیلی هم عالی

امیدوارم لذت ببری

سلام عزیزان .یک حسینیه در مشهد گروهی رو تشکیل دادن برای ازدواج افراد مجرد.و معرفی موارد ازدواج به همدیگه. اگه هر فرد مجردی رو میشناسید که قصد ازدواج داره،چه آقا و چه خانم.و در هر سن و سالی،میتونید به آیدی زیر در ایتا و سروش پیام بدید ،تا فرم های ثبت نام رو در اختیارشون قرار بدهند.😊@andishehayniko
پروفابلش چیه  سرچ‌کردم کانالای زیادی اومد

تو ایتا عزیزم یا تلگرام؟

2706