2737
2739
عنوان

شما باشین ناراحت نمیشین؟

94 بازدید | 12 پست

با خانواده نامزدتان(عقد نکردید نشوند)بخوابد برین جایی خارج شهر بمونین

نامزدتون بگه به خانوادم گقتم فلانی یعنی من چی بیاره گفتن بالشت پتو بیاره فقط واسه خودش 

یکم ناراحت و موذب شدم نمیدونم چرا 

بااینکه قصد داشتم خودم ببرم چون آدم وسواسیم

دعا کنید که با همسرم خوشبخت بشم تازه نامزد کردیم ❤️.    برای خوشبختی من و همسرم صلوات بفرستین 😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بالشت و پتو برای باغ و خارج از شهر یه نوع وسیله شخصیه چون معمولا اونجا به تعداد نیست هر کسی باید خودش ببره . ما هم خانوادگی اگر پیش بیاد جایی بخوایم بریم می بریم . به نظرم حرف بدی نزدن

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
بخدا اصلا ناراحتی نداره خودتونم که از اول میخواستی ببری پس اوقات خودتو تلخ نکن و ببر و سعی کن بشدت ب ...

آره آدم باید بیخیال باشه

دعا کنید که با همسرم خوشبخت بشم تازه نامزد کردیم ❤️.    برای خوشبختی من و همسرم صلوات بفرستین 😘
2740
عزیزم تازه عروس اصولا حالت مهمون داره ینی اوایل سعی میکنن مث یه مهمون همه جوره خودشون همه چیو فراهم ...

یعنی ناراحت نشم از دستشون؟

بخدا حالا این که چیزی نیست ولی زندگی متاهلی بشدت بالا و پایین داره و سخته واقعا باید بیخیال باشی وگر ...

آره درست میگی