2733
2739

خانوادم از نظر مالی اصلا خوب نیستن و حمایت نمیکنن

پدرم کارگره مامانم خانه داره واقا خودمم دلم براشون میسوزه خیلی توی شرایط بدین 

حتی ماشین هم نداریم

از نظر روحی زیر صفرم 

عاشق یکی شدم که وضع مالیش خیلی از من بهتر بود رفت با یکی که پولدار تر بود خیانت کرد الان ازدواج کردن و امروز شنیدم داشتن از زنش تعریف میکردن خورد شدم..

عاشقش بودما دیوونش بودم بعد اون دیگه هیچوقت نمیتونم ازدواج کنم٫نمیخوام نمیشه..یعنی حتی ازدواج هم برام نمونده

برای کنکور هیچی نخوندم و دیگه هم نمیتونم پشت کنکور بمونم‌روحیم جواب نمیده٫با اینکه واقا دختر باهوشی بودم از نظر همه ی معلما

فعلا مامان بابام پول ندارن بدن برم یچیزی یاد بگیرم که باهاش کار کنم و نمیدونم چجوری باید درامد داشته باشم

از قیافم و هیکلم بدم میاد٫با اینکه قبلا دوسش داشتم اما الان دیگه دوسش ندارم

معدم عصبیه بخاطر مشکلات و دردام کلی وزن کم کردم شدم پوست استخون هر چی میخورم بالا میارم

خستم..خستم حتی کسیو ندارم دردامو بهش بگم:)تو اوج جوونی پیرم.

دعا کنید حالم خوب شه..🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم.هیچوقت غصه رفتنش و خیانتش و نخور 

بزار به موقعش در خور لیاقتت میاد سراغت 

برو فروشگاها زنجیره ای .مغازه ها .بوتیکی 

کار کن رو پای خودت واستا هم روحیت عوض میشه .هم درامدی داری

مانا هستم 
2731

نه اگه بجات بودم خودکشی نمیکردم 

برو دنبال کار بگرد فروشنگی چیزی سرت که گرم بشه کمتر فکر و خیال میکنی یه پولیم دستتو میگیره

عاشق کسی که بخاطر پول ولت کرده نباش حماقته

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

وضعیت هزاران هزار آدم همینه 

بجای حل مسئله صورت مسئله پاک‌‌ نمی‌کنند 

با کمک مادرت یک شغل خانگی راه بندازین کسب درآمد کنید 

اگر البته جسارت نشه براتون کسر شأن نباشه 

آخه بعضیا پول هم ندارن تا میگی یک کاری را بنداز رو خودشون نمیذارن و میگن زشته پشت سرمون حرف میزنن 

منم مجرد بودم بهم خیانت شد حس و حالتو میفهمم

علت اصلی این حالت همینه

بعضی مشکلاتت برا منم بوده و یسری مشکلات بدتر داشتم که جرئت نمیکنم بیان کنم محکومیم به ادامه دادن..روزای خوبتم میاد عزیزم..صبر کن 

2740

اگه مشکلاتمو حساب میکردم زودتر از اینا باید خودکشی میکردم

توکل بر خدا

روزای خوب میاد انشاءالله

فقط توکل و صبر و تلاش 

سرکوه بلند فریاد کردم،علی شیرخدا را یادکردم،علی شیرخدا_یاشاه مردان،دل ناشاد مارا شادگردان.علی شیرخدا دردم دواکن.مناجات مرا پیش خداکن.قرآن همه اش یک یاعلی است.إرحَمْ عَبْدِکَ ضَعیفْ.الهی یا حمیدُ بحق محمد،یا عالیُ بحق علی،یافاطرُ بحق فاطمه یا محسنُ بحق الحسن یا قدیم الاحسان بحق الحسین اللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب(س)وفرجنابه_حاجتم رو برآورده بخیر کن و مشکلمو هم حل بخیرکن پیغمبر اکرم فرمود: خداوند فرشته‏ ای را موکّل، بر کسی کرده است که بگوید: «یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینٍ»، وقتی که شخصی3مرتبه این نام را ببرد،فرشته به او می‏گوید:أرحمُ الراحمین به تو رو آورد، پس از او بخواه هرکسی به نیت من 7 مرتبه یا ارحم الراحمین خوند اطلاع بده منم براش بخونم.خدا یه راه های من حیث لایحتسب هم داره که به گمان من نمیاد اما خودش بلده ﺷﺄﻥ ﺍﻭ ﺍﻳﻦ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﭼﻮﻥ ﭘﺪﻳﺪ ﺁﻣﺪﻥ ﭼﻴﺰﻱ ﺭﺍ ﺍﺭﺍﺩﻩ ﻛﻨﺪ ، ﻓﻘﻂ ﺑﻪ ﺁﻥ ﻣﻰ  ﮔﻮﻳﺪ : ﺑﺎﺵ ، ﭘﺲ ﺑﻲ ﺩﺭﻧﮓ ﻣﻮﺟﻮﺩ ﻣﻰ  ﺷﻮﺩ.سوره یس(٨٢)
وضعیت هزاران هزار آدم همینه  بجای حل مسئله صورت مسئله پاک‌‌ نمی‌کنند  با کمک مادرت یک شغ ...

کار بدون سرمایه نمیشه

دوم اینکه نمیخوام اصلا کنار مامانم اینا باشم

میخوام امسال هر دانشگاهی شد بیارم برم از این شهر فقط برممممم از کنارشون

خوبنا

ولی از نظر روحی خیلی بهم اسیب زدن:)

دعا کنید حالم خوب شه..🤍

نه هیچ وقت

این دنیا به سختی اون دنیا هم زجر و بدبختی؟

شاید هیشکی نتونه مشکلات تورو درک کنه و جای تو بون واسش سخت باشه اما بلاخره چاره چیه به هر کی نگا کنی میبینی یه بدختی داره بخدا هیشکی وجود نداره که بی درد و مشکل باشه حالا شاید جنس دردش فرق کنه ولی همه شبا قبل خواب بالشت شون خیس میشه ولی فقط شبه که اینقدر سخت میگذره روز که میشه وقتی به مامانت نگاه میکنی میگیخدایا شکرت که سایه ش بالاسرمونه

به بابات با دستای پینه بسته و زخمیش نگاه میکنی با خودت میگی یک نفر تو این دنیا هست که واسه خوشحالی من همه کار میکنه♥️

امیدوارم بتونی روزای خوبت و ببینی و زودترین از این وضع در بیای

تا خودت بلند نشی کسی به یاریت نمیاد قانون قوی شدن اینه وسط زمین خوردنات دست خودتو بگیری و بلند شی

اگه مشکلاتمو حساب میکردم زودتر از اینا باید خودکشی میکردم توکل بر خدا روزای خوب میاد انشاءالله فق ...

همش اینو گفتن:)

روز خوب ما کی میاد؟

هر کی و میبینم خوشحاله برا من هی بدتر میشه

بخدا پارسالم هزار برابر بهتر از امسالم بود

دعا کنید حالم خوب شه..🤍

بعضی زنهای متاهل که شوهرا در مقابلشون تعهد دارن و مسئولن بهشون خیانت میشه چه برسه ارتباطهای غیر رسمی.

سرکوه بلند فریاد کردم،علی شیرخدا را یادکردم،علی شیرخدا_یاشاه مردان،دل ناشاد مارا شادگردان.علی شیرخدا دردم دواکن.مناجات مرا پیش خداکن.قرآن همه اش یک یاعلی است.إرحَمْ عَبْدِکَ ضَعیفْ.الهی یا حمیدُ بحق محمد،یا عالیُ بحق علی،یافاطرُ بحق فاطمه یا محسنُ بحق الحسن یا قدیم الاحسان بحق الحسین اللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب(س)وفرجنابه_حاجتم رو برآورده بخیر کن و مشکلمو هم حل بخیرکن پیغمبر اکرم فرمود: خداوند فرشته‏ ای را موکّل، بر کسی کرده است که بگوید: «یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینٍ»، وقتی که شخصی3مرتبه این نام را ببرد،فرشته به او می‏گوید:أرحمُ الراحمین به تو رو آورد، پس از او بخواه هرکسی به نیت من 7 مرتبه یا ارحم الراحمین خوند اطلاع بده منم براش بخونم.خدا یه راه های من حیث لایحتسب هم داره که به گمان من نمیاد اما خودش بلده ﺷﺄﻥ ﺍﻭ ﺍﻳﻦ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﭼﻮﻥ ﭘﺪﻳﺪ ﺁﻣﺪﻥ ﭼﻴﺰﻱ ﺭﺍ ﺍﺭﺍﺩﻩ ﻛﻨﺪ ، ﻓﻘﻂ ﺑﻪ ﺁﻥ ﻣﻰ  ﮔﻮﻳﺪ : ﺑﺎﺵ ، ﭘﺲ ﺑﻲ ﺩﺭﻧﮓ ﻣﻮﺟﻮﺩ ﻣﻰ  ﺷﻮﺩ.سوره یس(٨٢)
نه هیچ وقت این دنیا به سختی اون دنیا هم زجر و بدبختی؟ شاید هیشکی نتونه مشکلات تورو درک کنه و جای ت ...

خیلی دوست دارم بلند شم اما دیگه میترسم از بس هر بار بلند شدم خدا محکم تر زمینم زده

دیگه باورم شده دنیا فقط واسه بقیه خوبه نه من

دعا کنید حالم خوب شه..🤍
2706