2733
2739

ولی ناراحتم نمیدنم چرا یه حس عجیبی دارم هم خوشحالم هم دلم گرفتس کسی مثل من بوده🥲 خیلی همو دوست داریم و خیلی تلاش کردیم بهم دیگه برسیم ولی من زیاد شوق ندارم برای عروسی انگار دارم میرم مراسم عزا. چرا اینطوریم نمی‌دونم شاید چون میخام خونه پدریمو ترک کنم 🥺💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

حس میکنم طبیعیه رفتن از خونه پدری و پشت سر گذاشتن تموم خاطرات مجردیت تو اون خونه، بشین ب این فکر کن اونایی ک نرسیدن چقدر آرزو دارن الان جات باشن ازدواج با کسی ک عاشقی ذوق داره، ب این فکر کن ک خدا کمکت کرد آرزو ب دل و تو حسرت نرسیدن نموندی، درسته وارد مرحله جدید زندگی میشی و مسئولیت میاد رو دوشت اما ب این فکر کن کنار کسی هستی ک یه روز ارزوشو داشتی بهش برسی، فقط ب چیزای خوب فکر کن قیافت کسل میشه ها، قراره بشی یکی از خوشگلترین عروس ها پس خوشحال باش خوشبخت بشی دختر زیبا😍 میشه دعا کنی منم کارهامون حل بشه ب عشقم برسم

خدایا شکرت♥️
حس میکنم طبیعیه رفتن از خونه پدری و پشت سر گذاشتن تموم خاطرات مجردیت تو اون خونه، بشین ب این فکر کن ...

مرسی عشقم خیلی دلم باز شد با کلامت 😍🥺 انشاالله شما هم له بهترین ارزوهای قشنگت برسی عزیزم

2738

امیدوارم خوشبخت بشی و پشیمونی نکشی ولی ماآدما بعضی وقتا به معنی واقعی خودمونو به کوچه ی علی چپ میزنیم قشنگ میدونیم یه کاری اشتباهه ولی بازم انجامش میدیم

تا یه لباس رنگی نپوشی نمیفهمی که مشکی زیادم بهت نمیاد! تا کارما زنگ خونَتو نزنه به خودت نمیای! تا قلبت نشکنه مغزت کار نمیکنه! تا عاشق شکلات نباشی نمیفهمی که رژیم سخته! تا از دستت نره ارزشش رو نمیفهمی! تا دوستاتو نشناسی دو دستی به خانوادت نمیچسبی! ما آدمای نرسیدن یا نفهمیدن و درک نکردن نیستیم! فقط مشکل اینه که دیر به خودمون میایم. مهم نیست چند سالته؛ اگه اینارو درک کردی تو این زندِگیو بُردی.                  لایک نکن ممنون