2737
2734
عنوان

تنها مزیت ازدواج برای من

355 بازدید | 11 پست

من عاشق فیلم و سریالم 

بعد از شانس فوق العاده ام شوهرمم فیلم و سریال دوست داره اینکه فیلم و سریال ها رو می‌ذارم رو فلش می‌زنم تلویزیون دوتایی میبینیم هرشب فیلم میبینیم یا سریالی رو دنبال می‌کنیم شبی یکی دوتا قسمتشو باهام میبینیم 

مخصوصا اینکه من فیلم ترسناک خیلی دوست داره ولی میترسیدم زیاد نگاه نمی‌کردم ولی الان دوتایی می‌بینیم 

نمی‌ترسم 

بعد من از فیلم و سریال ایرانی متنفرم اصلا نه نگاه کردم نه نگاه می‌کنم بعد در حدی که ۹۰درصد این بازیگرها که مردم میگن نمی‌شناسم یعنی اسمشونو شنیدم ولی نمی‌دونم کیه 

باورتون میشه من دیشب فهمیدم الناز شاکردوست کیه در این حد ..

بعد دقیقا شوهرمم از فیلم و سریال های ایرانی خوشش نمیاد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اشتباه میکنی خب فیلمایه ایرانی خیلی قشنگ هس مخصوصا سینمایی هاش

والا ما چندتایی از این معروف ها که مردم مدام تعریف می‌کردن نگاه کردیم همه بی سر ته و مسخره 

2740
چندتا خارجی خوب بهم معرفی کن‌. ژانرش غمگین باشه

من اسم فیلم یادم نمی‌مونه ولی جدید که دیدم دوست داشتم 

سه متر بالاتر از آسمان عاشقانه قشنگه غمگینه

دفترچه خاطرات هم همینطور عاشقانه قشنگ 

اینا رو دیروز و پریروز دیدیم 

وی مثل وندتا..خییییییییلی قشنگه عاشقانه نیست ولی.

من شیطان را دیدم فیلم جنایی و غمگین قشنگیه کره ای .

شوالیه تاریکی و 

شوالیه تاریکی برمی‌خیزد فوق‌العاده ان بتمن

من خودم عاشق سری فیلم های انتقام جویان بودم دنیای سینمایی مارول به ترتیب از اول ببینی تو اینترنت سرچ کنی ترتیب فیلم ها که ببینی میاره 

عاشق عاشق بی نهایت سری فیلم های جنگ ستارگانم ولی توصیه نمیکنم چون دنبال نکردی ازش سر در نمیاری 

خلاصه فیلم میبینی بذار زیرنویس و بدون سانسور باشه که ازش لذت ببری