2733
2734

خسته شدم واقعا

خییییلی وقتهههههههه

.

همیشه هم ک نمیشه سوپ و انجیر و.... خورد

اههههههههه

آب ولرم میخورم صبحا و‌..

خستمممممم

❌️لطفا زیر ۲۲ در تاپیک های من شرکت نکنن و ❌️سوگیری نداشته باشید مثلا اگه خیانت دیدید یا طلاق گرفتید لطفا نگید همه مردا مثل همن و... از تجربه های فقط صرف خودتون نگید از چیزایی ک دیدید در اطرافیان و خودتون بگید حرفهایی ک از کتاب ها و روانشناس ها یاد گرفتید، عمه تراپی نباشه🥲من ب تجربه های خیییلی عمیق و خوب بزرگتر از خودم احتیاج دارم ن بچه ها/ برام دعا کنید حالم خوب نیس ۳۲۱/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کگل تمرین کن ببین اثری داره یا نه 

به پشت بخواب زانوهاتو جمع کن باسنت رو بده بالا تا جایی که مثل سطح شیب دار درست کنی 

ده ثانیه صبر کن بیا پایین دوباره ده ثانیه دیگه تا ده بار 

🇵🇸🇮🇷🖤به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸                               سایه ی رنگین کمان را کس ندید اما بِدان..نسلما در سایه ی قـرآن به مَـهـدی می رسد                                    دنیا پرچم بی طرف ندارد.یا از جنود رحمانی یا از جنود شیطان. مکر خداوند همه را تعقیب میکند تا سرانجام  معلوم کند هر کسی زیر کدام پرچم و پشت کدام امام می ایستد    تا روزی که «یوم یدعو کل أناس بامامهم» (هر گروهی را با امامشان می‌خوانیم )                   «اسرائیل از مقدمات ظهور است. این آمده تا شرک‌های خفی در او حل شود. کسانی که به ظاهر مسلمانند و در باطن مشرک‌اند، نمی‌روند مگر اینکه با اسرائیل بیعت کرده باشند. اسرائیل آمده بیعت بگیرد... اگر در عمق اروپا و آمریکا یا حتی در درون اسرائیل پاکی هست، بالاخره از صفوف آنها خارج خواهد شد و به ما خواهد پیوست و اگر در درون خانه‌های ما ناپاکی وجود داشته باشد، بالاخره از بین ما خارج خواهد شد و به آنها خواهد پیوست. این قرار ما با آنهاست.»            
2731
کگل تمرین کن ببین اثری داره یا نه  به پشت بخواب زانوهاتو جمع کن باسنت رو بده بالا تا جایی که م ...

کمرم درد میکنه زیاد نمیتونم بدم بالا

تازه دستشویی هم میگیره

ولی سخت میرم اخه

میترسم برم دستشویی اونقدری ک درد میکنه پاهام اونقدر میشینم

❌️لطفا زیر ۲۲ در تاپیک های من شرکت نکنن و ❌️سوگیری نداشته باشید مثلا اگه خیانت دیدید یا طلاق گرفتید لطفا نگید همه مردا مثل همن و... از تجربه های فقط صرف خودتون نگید از چیزایی ک دیدید در اطرافیان و خودتون بگید حرفهایی ک از کتاب ها و روانشناس ها یاد گرفتید، عمه تراپی نباشه🥲من ب تجربه های خیییلی عمیق و خوب بزرگتر از خودم احتیاج دارم ن بچه ها/ برام دعا کنید حالم خوب نیس ۳۲۱/
کمرم درد میکنه زیاد نمیتونم بدم بالا تازه دستشویی هم میگیره ولی سخت میرم اخه میترسم برم دستشویی ا ...

ببین 

لازم نیست کمرت رو بدی بالا 

همون حالتی که دراز کشیدی عضلات پایین تنه رو منقبض کن 

ببخشیدا جوری که مثلاً وسط ادرار کردن ، ادرارت رو متوقف کنی 🙊

اینطوری 

من بعد زایمان برای خودم انجام میدادم شکمم خیلی منظم کار میکرد حالا نمی‌دونم بخاطر همین بود یا چیز دیگه 

ده ثانیه منقبض کن دوباره استراحت کن دوباره ده ثانیه دیگه تا ده بار 

🇵🇸🇮🇷🖤به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸                               سایه ی رنگین کمان را کس ندید اما بِدان..نسلما در سایه ی قـرآن به مَـهـدی می رسد                                    دنیا پرچم بی طرف ندارد.یا از جنود رحمانی یا از جنود شیطان. مکر خداوند همه را تعقیب میکند تا سرانجام  معلوم کند هر کسی زیر کدام پرچم و پشت کدام امام می ایستد    تا روزی که «یوم یدعو کل أناس بامامهم» (هر گروهی را با امامشان می‌خوانیم )                   «اسرائیل از مقدمات ظهور است. این آمده تا شرک‌های خفی در او حل شود. کسانی که به ظاهر مسلمانند و در باطن مشرک‌اند، نمی‌روند مگر اینکه با اسرائیل بیعت کرده باشند. اسرائیل آمده بیعت بگیرد... اگر در عمق اروپا و آمریکا یا حتی در درون اسرائیل پاکی هست، بالاخره از صفوف آنها خارج خواهد شد و به ما خواهد پیوست و اگر در درون خانه‌های ما ناپاکی وجود داشته باشد، بالاخره از بین ما خارج خواهد شد و به آنها خواهد پیوست. این قرار ما با آنهاست.»            
2740

چنتا پرتقالم بخوری حله هاااا صبح ها ناشتا اب ولرم یا با سرکه سیب یا ابغوره بخور قشنگ کار میوفته

چرا بزایم پسری٬ جامو بندازه پشت دری ٬ روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑👑🤭😁 نصف نی نی سایت منو با امضام میشناسن من همونم هاااااا اما با کاربری جدید بقیه همه فیکن😌😌😌

بارداری؟؟ 

من باردارم ۳ ماه اول خیلی داشتم سه ماه دوم خوب شدم الان دوباره که وارد ۳ ماه سوم شدم شدید تر از قبل شده دارم میمیرم دیگه دیروز با بدبختی یکم کار کرد

فقط 13 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چنتا پرتقالم بخوری حله هاااا صبح ها ناشتا اب ولرم یا با سرکه سیب یا ابغوره بخور قشنگ کار میوفته

پرتقال صبح ناشتا اصلاخوب نیست یه جاخوندم

دکترنرفتی اسی؟شایدرودهات تنبلن

روزی میرسدمردان کوچک من،بزرگ مردی میشوندکه برای نگریستن به چهره ماه مردانهِ شان بایدسربالاکنم😍🥲🧿       
2706