2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یه پنجاه ساله ته انبار دارم ،میخوای؟😂

فقط 24 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
بذار برم ته انبار رو بگردم  تموم شد عزیزم 😐

تو انبار من هست😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.

عدد یک رو جهت دریافت به شماره ی شتر در خواب بیند پنبه دانه ارسال کن.😁

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
2740
چیت میشه ؟!! من یه خواستگار دارم سنش همینه پولدار هم هست 😢💔ردش کردم .بنظرت اشتباه کردم ؟!!

شوخی دارم میکنم گلم ،توام خوب کاری کردی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

فکر کنید شوهرم نیست کارش شهر دیگه اس بهش گفتم گوجه و پیاز سیب زمینی اینا تموم شده مرغ و عدس دال هیچی نیست فقط برنج دارم اینترنتمم تموم شده بعد ۱۰۰ تومن فرستاد شبش زنگ زد میگه مرغ خریدی از حرص میخواستم بکشمش😂😭 گفتم مرد حسابی ۱۰۰ تومن فرستادی ۳۵ تومنش واسه نتم رفت ۵۰ تومنش هم دخترت خرج کرد واسه شکمش چیزی هم موند مرغ بگیرم بعد اومده چی میگه نه من ۱۰۰ تومنو واسه اینترنتت فرستادم اعصابم خورد بود گفتم برو خودتو خر کن با همچین شوهری چیکار کنم یکی بدادم برسه از گشنگی دارم میمیرم میاد چس تومن میفرسته واسه خرجی بخدا جلو گدا مینداخت دو برابرشو بهش پس میداد🥴🥴

2706