2733
2734
ان‌شاءللله بارداری عزیزم نذر سیب کن تاپیک حاجت رواییم و تاپیک ولادت حضرت ابولفضل عباس و بخون نماز خا ...

بنظرت اونایی که دلمو شکستن تاوان میدن خیلی حالم بده

وَ قُل رَبِّ انزِلنی مُنزَلاً مُبارَکاً.صلوات
حس میگم پسر پر انرژی و شر شیطونیه طرف مقابلت  سفیده با موهای لخت بهت فکر میکنه دوست داره دورا ...

ککی ازدواج میکنم 

نی نی یارمنو نترکون لطفا کاربریم رولازم دارم یااول اخطارچیزی بده ....چرابزایم پسری،جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری.....میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لاف زری،دامادم بگه تاج سری  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان‌شاءللله بارداری عزیزم نذر سیب کن تاپیک حاجت رواییم و تاپیک ولادت حضرت ابولفضل عباس و بخون نماز خا ...

عزیزم میشه لطفا بگی 

مهدیه کی ماشین میخره

و اینکه متین به مهدیه فکر میکنه دلتنگشه💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡

کورد از سنندج
2728
2738
ن عزیزم نگران نباش گلم نذر کن ان شاءالله بارداری تاپیک حاجت رواییم و تاپیک ولادت حضرت ابولفضل عباس و ...

تورو خدا میشه منم جواب بدی؟

اون پسر چه حسی بهم داره ؟

کی ازدواج میکنم با چجوری آدمی؟ و اینکه حقوقم امسال چقد میشه

توروخدا بگو خیلی دعات میکنم

ن عزیزم نگران نباش گلم نذر کن ان شاءالله بارداری تاپیک حاجت رواییم و تاپیک ولادت حضرت ابولفضل عباس و ...

حس ششمی گلم؟میشه بگی بچه ت شکمم پسره یا دختر؟؟🥺🥺

جنسیتشو نمیدونم هنوز🥺

هفدهمین کااااااااربری 
2706