2733
2734
اگه احساسیه نگیر چون همشون میگن نمیرسی 😅و تو با شنیدنش پر از انرژی منفی میشی ...تجربشو دارم که میگم ...

اخرش چی شد؟ برگشت بهت؟ یا واقعا نشد؟

اقایونه سایت خاهشن تو تاپیکام شرکت نکنید و لایک نکنید ریپلای و.. اگه درخواست بدین ب نی نی یار گزارش میکنم. اگه هویتتون ناشناسه مشخص نباشه زنی یا مرد بازم همینطوره اجازه نداری.. خاهشن شعور و شخصیتتون روحفظ کنید. 
اخرش چی شد؟ برگشت بهت؟ یا واقعا نشد؟

والا تو رابطه ایم ...بهم گفتن ولت میکنه :))))) در صورتیکه من اصلا دلم نمیخاست آخرشو بدونم و سوالم یه چی دیگه بودم ...حالا رفته تو ناخودآگاهم که قراره کات کنیم 💔🥲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میخوام ببینم برمیگرده؟ دوستم داره؟ اگر برمیگرده کی میاد؟ چی میخواد بهم بگه؟ من خیلی دلم براش تنگ ...

حس میگم پسر پر انرژی و شر شیطونیه طرف مقابلت 

سفیده با موهای لخت

بهت فکر میکنه دوست داره دورادور حواسش بهت هست ولی فعلا قدمی جلو نمیذاره

جقحقپق‌ینحیحیحسمسمحیحژحزحبحمفوفمبحفحقجی
2731
خودم حس دارم عزیزم  حست واسه حسی که در آینده در فصل پاییز دارم چیه دقیقا قراره کجا برم؟؟ چون ...

چرا پاک کروی پست رو من نخوندمش.

تو رو خدا هر کی هر طور که دوسداره با دل پاکش برام دعا کنه طلاهام بهم برگردن 😭😭😭😭
2740
حس میگم پسر پر انرژی و شر شیطونیه طرف مقابلت  سفیده با موهای لخت بهت فکر میکنه دوست داره دورا ...

تو روخدا حست میگه طلاهام بهم برمیگردن؟

تو رو خدا هر کی هر طور که دوسداره با دل پاکش برام دعا کنه طلاهام بهم برگردن 😭😭😭😭
حس میگم پسر پر انرژی و شر شیطونیه طرف مقابلت  سفیده با موهای لخت بهت فکر میکنه دوست داره دورا ...

درست میشه بین ما ؟

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنم.✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر تو را بر صدر نشاند!                      اگه تاپیک دعا، ختم ، چهله، نذر و هر تایپک مذهبی داشتید ممنون میشم تگم کنید🙏❤️
من طلاهام رودزد برده میخوام ببینم بهم برمیگردن؟

میخای شماره یکی رو بهت بدم سرکتاب میگیره رایگان 

تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                               بنگر به چرخ زمانه که چه کمرشکن است  مناز به رنگ لباست که اخرش  کفن است 💥خدا یا شش دونگ امیدم فقط به خودته💥میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️
2706