2733
2734
عنوان

ماما داریم اینجا

58 بازدید | 9 پست

من‌۳۷هفتم‌ یکم‌درد داشتم‌ فتم‌زایشگاه بهم‌گفت اندازه دو انگشت دهانه رحم باز شده ک‌زیاد نیست برو‌خونه دردت زیاد شد بیا شایدم نشه و‌ماه درد باشه 

چکارایی کنم ک بیشتر باز بشه و‌اینکه دوانگشت همون‌دوسانته و‌مهم‌نیست انقد خیلی کمه چندروز‌ممکنه تازایمان طول‌بکشه

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عجله نکن بزار 38هفته ات تموم بشه

واقعا خسته شدم 

پسرم و۳۶هفته زایمان‌کردم‌خدارشکر دستگاه نرفت مشکلیم‌نداشت اونجا کیسه ابم‌سوراخ شده بود ولی اللن ن‌مشکلی ندارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤
عجله واسه چیه؟وقتش بشه میاد دیگه

واقعا دیگ خسته شدم‌دست و‌پاهام‌ورم‌کرده خیلی زیاد پادرد دارم 

الانم چندروزه درد پری زیاد دارم‌میگن‌ماه درده 

دندون‌درد دیوونم کرده منتظرم زایمان‌منم یکاذی کنمش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرا یکاری کنی باز شه؟ بذار سر وقتش بیاد  توی ۳۷ هفته درد طبیعیه من هردورو ۴۰ هفته زایمان کردم

من پسرم۳۶هفته بودم کیسه اب سوراخ شد الان واقعا از همه دردی خسته شدم فقط میخوام‌تموم بشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
من پسرم۳۶هفته بودم کیسه اب سوراخ شد الان واقعا از همه دردی خسته شدم فقط میخوام‌تموم بشه

میفهممت اما بذار خودش سر وقت خودش بیاد عزیزم مادرشدن خیلی سخته ان شاءالله راحت زایمان کنی و فرزندت سالم بیاد بغلت 

منم دوتا وروجک شیر به شیر دارم هردو طبیعی به دنیا اومدن 

واقعا دیگ خسته شدم‌دست و‌پاهام‌ورم‌کرده خیلی زیاد پادرد دارم  الانم چندروزه درد پری زیاد دارم‌ ...

عزیزم

میدونم هفته های اخر هفته های درده کلا

ان شاءالله ب زودی نی نی رو سالم بغل میکنی ..تحمل کن میگذره همش نی نی بیاد همه چی یادت میره

❌آقایون درخواست دوستی ندن❌