2733
2739
عنوان

لایزیک یا لیزیک؟ کدوم بهتره؟

203 بازدید | 27 پست

باید قبل عمل عینکو مداوم بزنی؟ من عادت ندارم عینک بزنم با اینکه شماره چشمم ۳ هست ولی موقع مطالعه یا تلویزیون دیدن فقط میزنم

کسی هست عمل کرده باشه؟ ازتجربیاش بگه بهم

من تازه نه روزه عمل لازک کردم 

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 

بله باید بزنی

بستگی به تشخیص دکترت داره

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

کسی رو سراغ دارید که ۵۰ سالش باشه و قبلا چشماش رو عمل گرده باشه؟؟ یه دکتر عالی تو شهرم معتقده هرررکس چشمش رو عمل کنه از ۴۵ به بعد نزدیکش بد و بدتر میشه و باید عینک بزنه برای نزدیک

کوچک ترید !    از آن که مرا  زیر و رو کنید !   حتی اگر هرآنچه که دارید، رو کنید!   کوچک ترید از آن که بدانید، من کی ام،  از "کوه ها" نام مرا پرس و جو کنید! .                                                   ای بادهای سرد و مخالف،" منم درخت "! باید که ریشه های مرا جستجو کنید !      ای بادهای سرد و مخالف؛  من ایستاده ام!!   این سینه ام ! که خنجرتان را فرو کنید.! بر من مباد ، تیغ شما زخمی ام کند؛    شاید به خواب ، مرگ مرا آرزو کنید.......

من فمتولیزیک کردم دکتر صولتی شیراز دو روز طول کشید کلا روز اول اول رفتم عکس گرفتم چند بار با دستگاهای مختلف رفتم یه قطره ریخت تو چشم گفت تار میشه بعد رفتم بینایی سنجی چشامو نمره کرد بعد رفتم با دکتر صحبت کردم گفت یدونه از چشات ۲۵ صدم بیشتره من ۷۵ صدم چشاتو میارم زیر صفر که درست شه فردا صبحش رفتم عینک مشکی مخصوص خریدم پرونده تشکیل دادم دوباره عکس گرفتم لباس پوشیدم رفتم اتاق عمل سومین نفر بودم اولش یه قطره ریخت تو چشم که کلا چشام چسبیده بود باز نمیشد رفتم رو تخت و خیلی راحت عمل شدم ۴۰ مین طول کشید درد نداشت فقط باید همکاری میکردی با دکتر ک سخت بود میگفت نگا کن اینجا دردشم وقتی دستگاه رو فشار میداد رو چشت چشم درد نمیگرفت زیر چشم استخون گونه درد میگرفت ولی اصلا درناک و ترسناک نبود بعرششم خیلی راحت دیدم و عینک زدم رفتم بیرون 

کسی رو سراغ دارید که ۵۰ سالش باشه و قبلا چشماش رو عمل گرده باشه؟؟ یه دکتر عالی تو شهرم معتقده هرررکس ...

عمه ب من سنشون زیاده بالای۵۰ و چندین سال پیش چشمشو عمل کردو هنوز ک هنوزه راضیه ازعملش 

عمه ب من سنشون زیاده بالای۵۰ و چندین سال پیش چشمشو عمل کردو هنوز ک هنوزه راضیه ازعملش 

یادتونه شماره چشمش چند بوده؟؟؟

کوچک ترید !    از آن که مرا  زیر و رو کنید !   حتی اگر هرآنچه که دارید، رو کنید!   کوچک ترید از آن که بدانید، من کی ام،  از "کوه ها" نام مرا پرس و جو کنید! .                                                   ای بادهای سرد و مخالف،" منم درخت "! باید که ریشه های مرا جستجو کنید !      ای بادهای سرد و مخالف؛  من ایستاده ام!!   این سینه ام ! که خنجرتان را فرو کنید.! بر من مباد ، تیغ شما زخمی ام کند؛    شاید به خواب ، مرگ مرا آرزو کنید.......
2706