2737
2734

از دهم شروع کردم طوفانی برای کنکور خوندن تابستون دهم روزی چهارده ساعت هم میخوندم اواسط یازدهم بیماری روحی گرفتم تا پای خودکشی رفتم دوازدهم لای کتاب باز نکردم سه سال پشت کنکپر موندم و عین سه سال با اینکه شبیه روانی ها شده بودم همه دلشون برام میسوخت بزور میخوندم کم و بیش پرستاری آزاد قبول شدم ولی انگار خیال بیخیال شدن ندارم میخوام برای سال دیگه مرخصی تحصیلی بگیرم بخونم برای پزشکی ولی باز آسیب هاش برام میمونه میدونم چون هنوزم کامل درمان نشدم اه حالم از سماجت خودم بهم میخوره 

#چیستان: آن چیست که سبز است درآسمان و زمین و دریا هست . در سیل و زلزله هست و قلدرهای جهان از آن میترسند؟ ✌️

پرستاری که خیلی خوبه 

این سماجت تو با اون حال روحی که داری واقعا قابل تحسینه 

عزیزم اصلا تسلیم نشو 

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی حرفه یا بگیر معلومه  ادامه میدی خوشحال نیستی

حرفه از پرستاری بهتره؟ من پزشکی میخوام

#چیستان: آن چیست که سبز است درآسمان و زمین و دریا هست . در سیل و زلزله هست و قلدرهای جهان از آن میترسند؟ ✌️
2728
نه منظورم اینکه پزشک شدی روحیه و اعصاب خودت مهمتره که

آره واقعا کاش به خودم بیام

2740