2733
2734

بخاطر هر چیزی کتکم میزنه همیشه کبودم این مدت بدتر

جدیدا هرچیزی دستش بیاد پرت میکنه سمتم لیوان قاشق بشقاب اسباببازی هرچیزی باخشونت

با کارد میوه خوری که پرت کرد رفت تو رونم و سیاه شد و خیلی دردم اومد

دیروزم چون داشت با تلفن حرف میزد و منو پسرم حرف زدیم و پسرم جیغ زد با مشت خیلی محکم کوبید بالای زانوم اونم خون مردگی شدید داره دردش وحشتناک بود

امشب هم چون شام برنج نذاشتم کتکم زد و موهامو کشید بعدم گفت چرا لباسامو با دست نشستی چرا انداختی تو ماشین جلوی خواهرزادش کلی حرف بارم کرد و زد تو سرم😓

هزاران بار تعلیقی...دلم خونه از دست نی نی یار 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

لعنت بر همچین ادمای کثیفی‌‌‌‌...بمونی تو خونه همچین ادم نفهمی بچت عقده ای بار میاد بس ک کتک کاری میکنه نمونی هم بچت عقده و کمبود زندگی نرمال همیشه تو دهنش میمونه...خیر نبینن همچین اشغالای

2740

امنیت حانی ندارم میترسم هین این کتکا جونمم بگیره

جایی رو نداشتم پدرم حمایتم نمیکنع وگرنه همونزمان طلاق میگرفتم

منم بهش گفتم میرم 

فک کرد دروغ میگم

اون ک رفت وسایل خودمو بچهارو جمع جکردم اومدم

ولی نمیدونم تا کی و باید چکار کنم نمیتونم طلاق بگیرم

امنیت حانی ندارم میترسم هین این کتکا جونمم بگیره جایی رو نداشتم پدرم حمایتم نمیکنع وگرنه همونزمان ط ...

فعلا برو پزشک قانونی مدرک جمع کن

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!
لعنت بر همچین ادمای کثیفی‌‌‌‌...بمونی تو خونه همچین ادم نفهمی بچت عقده ای بار میاد بس ک کتک کاری میک ...

اره بخدا زنده و ذلیلم خیر نبینه الهی که الاخون والاخونمون کرد با دوتا بچه کوچیک

بابا این کلا روانیه باید با زنجیر ببندنش خوب کردی دیگه برنگرد اصلا

نمیتونم اینجا هم جایی ندارم بچهامم کوچیکن نمیدونم چیکارشون کنم

2706