2733
2739

یعنی دعا میکنم همچین زن داداش هایی گیر هیچ کدوم از شما نیفتاده باشه   

یه زن داداش دارم متولد ۷۲ من اینقدر این زن داداشم دوست داشتم که برای تولدش کیک سفارش دادم و چهارتا لباس تو خونه ای براش خریدم با لوازم آرایش همیشه احترامش نگه میداشتم وقتی دعوتش میکردم خونمون کلی دسر و غذا درست میکردم تا اینجا داستان داشته باشید تا بگم چه اتفاقی اوفتاده 

موقعی که ما رفتیم خواستگاری زن داداشم به عنوان مهریه ۱۱۰ سکه و دو دونگ خونه زدیم الان داداشم با وام و قرض و بدبختی ۲۰۰ متر خونه دو طبقه خریده زمانی که داداشم خونه خرید همون موقع دونگ زد به نام زنش حالا زن داداشم میگه باید کل خونه رو به نامم کنی داداشمم قبول نکرده زن داداشمم من و مامانم و بابام و اجیم بلاک کرده اجازه هم نمیده بریم برادرمون ببینیم اجازه نمیده برادرم بیاد خونمون من داداشم چندین ماه ندیدم حتی برای عید هم برادرم ندیدم چقدر بعضی زنها سنگدلن     

امان از روزی که گدا معتبر شود   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امضات = جوابت 

🫣جدید نیستم رمز عبور فراموش شده....   یه مامان کوچولو ۱۹ساله...که عاشق اسم دیاکو بود روی پسرش بزاره اما قوم الضالمین شوهر نزاشتن...😕 میشه برای صاحب خانه شدن همه جوان ها هم‌چنین من دعا کنید ؟ ممنونم مهربونا😇🥺♥️
2731

برادرت بچه و بزدله که یه زن تونسته زندانیش کنه تو خونه تا طرفتون نیاد

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!
2740

اینکه زنداداشت بده قبول.

ولی حقیقتا یرادرت بچه کوچیک نیست که کسی بتونه از دیدن خانوادش منعش کنه یا نزاره خاتوادش بیان به دیدنش.

برادرت خودش تسلیم شده وگرنه هدگز نمیذاشت زنش اینجوری جولون بده

ببخشید ها مشکل از داشته 

زن داداش منم هشت ماهه قهره همیشه گفتم این همه بی احترامی می‌کنه مشکل از داداش خودمه که نمیتونه حد و حدود زنش بهش بفهمونه

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
برادر شما در خفا میتونه بیاد خودش نمیخاد ک نمیاد الکی تقصیر اون زن بیگناه نندازید

وقتی زنش تهدید کرده اگه پات بزاری خونتون وسایلم جمع میکنم و طلاق میگیرم دیگه چی بگیم بهش 

امان از روزی که گدا معتبر شود   
2706