2737
2739
عنوان

نامزد

118 بازدید | 14 پست

نامزد من عقد بهم زد.....بعدش آنقدر اذیت کرد و مدام  خودش هی گفت برو گمش. و ....نمیخوامت ....آنقدر اذیت شدم حتی بهم چند بارم خیانت کرد.....

ولی بازم بخشیدمش.چون خیلی دوستش دارم....

ولی از ی جایی ب بعد خیلی غرورم شکوند و خیلی توهین کرد.....

منم دیگه کات کردم.....الان چند وقته مدام زنگ میزنه پیام میده ک بیا پیشم و اینا.....چی کار کنم من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولش کن .دیگ حرمتا شکسته شده ..بدرد هم نمیخورین 

دوستان برای ازدواج خوبم واسم دعا کنید 🙏🙏🙏همسنای من همشون ازدواج کردن بچه بزرگ دارن .من خجالت میکشم پیش کسی برم و سنمو ب رخم بکشن یا حرفی از ازدواج بزنن ..خدایا تورو قسم میدم ب ابروی حضرت زهرا خودتت امسال ی بخت خوب نصیبم کن تا بدونن منم خدایی دارم 😭😭😭خدایااا کم اوردم دیگ‌ قلبم جای واسه زخم زبون نداره 💔💔
2731
2740
ولش کن .دیگ حرمتا شکسته شده ..بدرد هم نمیخورین 

من می‌بخشم....چند باری خیانتش بخشیدم....من بی احترامی نکردم بهش....ان مدام تهمت و ....میگم اوکی حله ...از نو شروع کنیم...عقد کنیم میگه نه از اون طرفم دنبال اینه هفته ی بار برم پیشش من

دس پیشو میگیره مدل تمام خیانت کارا همینه 

من یک سال مدام گریه کردم تا بتونم بگذرم ازش....یک سال جنگیدم تا درست بشه....حالا ک من دیگه کات کردم.‌.شروع کرده ب پیام و زنگ زدن....

من یک سال مدام گریه کردم تا بتونم بگذرم ازش....یک سال جنگیدم تا درست بشه....حالا ک من دیگه کات کردم. ...

تا هزار سال برنامه همینه دیگ همینجا تمومش کن فقط میخواد تو با کسه دیگ نباشی و عذابت بده 

چرا نه میگیره من نه ول می‌کنه آخه

چون نمیخواد مسئولیت زندگی بیفته گردنش نمیخواد تعهدی باشه که محدودش کنه از طرفیم صرفا فقط نمیخواد شما باکسه دیگ خوشبخت شی میدونه که بهتر از خودش برای شما حتما هست میگم که مریضه ازش فرار کن

2706