2733
2734
عنوان

خونه مادرشوهرم یه کار اشتباه کردم😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1794 بازدید | 98 پست
صبح باهاشون تماس گرفتم و از حالشون خبر دار شدم خداروشکر خوب بودن😄 به هرحال ممنونم از لطف تون

خخخ

حالا بیا تماس میگرفتی و گوشیشووون خاموش بود🙈

یا مثلا یکی ورمیداشت میگف مابیمارستانیم😤😤😤

فک کنم یه سکته کوچیک میزدییییییییی

نهههههه؟

خخخ حالا بیا تماس میگرفتی و گوشیشووون خاموش بود🙈 یا مثلا یکی ورمیداشت میگف مابیمارستانیم😤😤😤 ف ...

سکته کوچیک نه همونجا دور از جون شما میمیردم

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ممنونم از لطف تون

میگم واسه چی اون تاپیک ناامید کننده میزنی دختر؟

خب حیف نیس این زندگی وسلامتی رو ک دارینو قدرشو نمیدونی؟

میدونی چقد دخترا هستن ک فقط آرزوشونه مثه الان شماباشن؟

میگم واسه چی اون تاپیک ناامید کننده میزنی دختر؟ خب حیف نیس این زندگی وسلامتی رو ک دارینو قدرشو نمید ...

خدانکنه کسی مثل من باشه

مثلِ من بودن درد داره

مثل من بودن خیلی سخته

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
خدانکنه کسی مثل من باشه مثلِ من بودن درد داره مثل من بودن خیلی سخته

بخدا خیلیا توی این وضعیتن

شما اصن کل ایرانو ولش

همین کاربرای این سایتو ملاک قراربدیم

خداییش چقد تاپیک میزنن ک وضعیتشون صدبرابر بدتر ازتوئه؟

بخدا خیلیا توی این وضعیتن شما اصن کل ایرانو ولش همین کاربرای این سایتو ملاک قراربدیم خداییش چقد ت ...

آخه از کجا میدونید که وضعیت من چطوره ؟

میزان بدبختی آدم ها را چی تعیین میکنه هان؟

دیگه نمیتونم ادامه بدم

2740
آخه از کجا میدونید که وضعیت من چطوره ؟ میزان بدبختی آدم ها را چی تعیین میکنه هان؟ دیگه نمیتونم ادا ...

من ک زیاد خبرندارم

ولی میدونم واقعن سخته تحمل کردن بعضی ازآدما

حرفا

وخیلی چیزای دیگه ک باعث میشه یه نفر به این مرحله برسه

ولی میخوام بگم همیشه مشکلات زمانی قابل تحمل میشه

ک بدونی ک از تو باوضعیت خیلی بدترم هستن توی این شهر

من ک زیاد خبرندارم ولی میدونم واقعن سخته تحمل کردن بعضی ازآدما  حرفا وخیلی چیزای دیگه ک باعث ...

واقعا ببخشید الان تو وضعیتی نیستم که بتونم منطقی حرف بزنم

الانم بخاطر اینکه همسرم صدای گریه ام رو نشنوه اومدم تو انباری تو تاریکی نشستم دارم گریه میکنم

از بس گریه کردم چشمام صفحه گوشی رو نمی بینه

منو ببخشید

واقعا ببخشید الان تو وضعیتی نیستم که بتونم منطقی حرف بزنم الانم بخاطر اینکه همسرم صدای گریه ام رو ن ...

وااااااای

چرا آخه؟

حیفه بخدا

اینجوری ک سلامتیتونم ب خطر میفته؟

خب آقاتون ک باهاتون بد رفتار نمیکنه ک خداروشکر؟

درسته؟ینی میخوام ببینم توی این ناراحتیتون اگه باااهاش حرف بزنین کمکتون میکنه دیگه

وااااااای چرا آخه؟ حیفه بخدا اینجوری ک سلامتیتونم ب خطر میفته؟ خب آقاتون ک باهاتون بد رفتار نمیک ...

اون با ناراحتی من بدتر از من ناراحت میشه نمیتونم دردم رو بهش بگم چون نمیخوام ناراحتش کنم

اون با ناراحتی من بدتر از من ناراحت میشه نمیتونم دردم رو بهش بگم چون نمیخوام ناراحتش کنم

خب اینکه اینجوری هواشودارین قابل تقدیره

ولی خب نزدیکترین کسی ک میتونه کمکتون کنه وراهکار ارائه بده و باهاتون همدلی وهمراهی کنه همسرتونه

بازم البته تصمیم گیرنده شمایین

خب اینکه اینجوری هواشودارین قابل تقدیره ولی خب نزدیکترین کسی ک میتونه کمکتون کنه وراهکار ارائه بده ...

نه بذار با حال خوب فردا بره سرکار

کسی نمیتونه کمکم کنه حتی همسرم پس بهتره ناراحتش نکنم

2706