2737
2734

امشب شام خونه مادرشوهرم بودیم شام آبگوشت بود

چون مادرشوهرم و پدرشوهرم فشارخون دارم غذاشون رو  خیلی کم نمک درست میکنن اصلا برای منو همسرم مزه نداره سر سفره هم نمک میزنیم ولی باز خوشمزه نیست 

امشب یواشکی رفتم تو آشپزخونه غذا رو گاز بود یکم نمک ریختم

مادرشوهر و پدرشوهرِ از همه جا بی خبرم همش میگفتن چقدر امشب آبگوشت خوشمزه تر از دفعات قبل شده

حالا دارم از عذاب وجدان میمیرم نکنه فشارشون بره بالا😭😭😭😭😭😭😭

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با یبار؟

آخه پدرشوهرم عمل قلب داشته😢

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
2731
واقعا نبایدهمچین کاری میکردی بایدم عذاب وجدان بگیری

حالا چیکار کنم😭

یکمشو جدا میکرد تو اون نمک میریختی

راست میگی😔

2740
حالا عیب نداره دیگه گذشته مشکلیم خداروشکر پیش نیومده دیگه شیطون گولت نزنه 😉

دعا کن چیزی شون نشه

ممنونم ازت

راست میگی😔

حالا انشاالله با یه بار چیزی فکنکنم بشه ولی خطر ناکه  گناه دارن اگه براشون خدا نکرده اتفاقی بیفته ارزش داره 🥺💔

💕اگه خدا بخواد خرداد میام خبر سالم بودن نی نی مو میگم   میخوام cvsبشم برای نی نیم دعا کنید سالم باشه  🤍🌱
حالا انشاالله با یه بار چیزی فکنکنم بشه ولی خطر ناکه  گناه دارن اگه براشون خدا نکرده اتفاقی بیف ...

بله حق با شماست

ممنونم بابت مهربونیت عزیزم

نه عزیزم بایه بارچیزی نمیشه ایشاله.صلوات فرستادم برات

قربون محبتت عزیزدلم ممنونم ازت

با یبار؟

بله عزیزم برای افرادی که فشار دارن حتی یکبارم باعث بالارفتن فشار خونشون میشه

اسی جان خیلی اشتباه کردی منبعد تکرار نکن اصلا و ابدا و همون رو گاز غذای خودت و همسرتو جدا کن نمک بزن بعد بذار چند دقیقه بجوشه بعد بیار سر سفره اون بنده خداها رو روانه دیار باقی نکن

2706