2737
2734

اینو واسه خودم تبدیل به یه نقطه ضعف بزرگ کردم در حالی که میبینم برای بقیه اینطور نیست و خیلی راحت باهاش کنار اومدن 

همیشه ترس اینو دارم نکنه چون محله پایینی هستیم واسم خواستگار خوب نیاد ، یا مثلا کسی واسه این موضوع منو رد کنه ، یا میرم واسه مصاحبه کاری میخوام ادرسمو بنویسم خیلییی خجالت میکشم یا وقتی دوستام ازم میپرسن کجا میشینید 

محله ما نزدیک بریانک تهرانه ، گفتم اینم بگم 

در کل اگر راهنمایی دارید بگید لطفا خیلی از این طرز فکرم تو عذابم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خجالت نکش

چه مختصر و خیلی مفید

کاملا مشکل استارتر حل شد 

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
2740

انسانیت مهمه

به بالا و پایین شهر ربطی نداره

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...

سعی کن پیشرفت کنی

جز شمرونیایی که کلا متولد منطقه یک هستن بقیه با کار و تلاش رفتن بالا

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2706