2733
2739

پسرم ۶ سالشه دخترم ۹ ماهشه

یعنی دیگه نابودم والا از مریضیشون هر ماه دوبار مریضن و سرماخوردگی پسرم وزنش خوبه آزمایش هم داده چیزی کمبود نداشته

دخترمم توی آزمایشاش کمبود ویتامین نداشته عفونت خون هم نداشتن

ولی هر دو سه هفته یبار سرماخوردگی شدید میگیرن اابان ۵-۶ ماهه این روزگارمه

بیچاره دخترم اصلا وزن نمیگیره رشد نمیکنه ریزه مونده

نه زیاد با کسی در ارتباطم از ترس مریض شدن بچه هاست البته

نهرو زیاد پارک یا جاهای نامطمئن از سلامتی میبرم

همین الانم که پیام میدم کلی بالاسر دخترم گریه کردم هم از ناراحتیش هم خستگی رسیدگی سه روزه سرمای شدید خورده و تب خفیف داره دوتا دکتر هم بردم 

بیست سال بعد، بابت کارهایی که نکرده ای بیشتر افسوس می خوری تا بابت کارهایی که کرده ای!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سیستم ایمنی بدنشون پایینه .....تخم اپز .شلغم.. لبو ...سبزی خوردنی ...سیر ..شربت ابلیمو عسل .از اینا بهشون بده بخورن ...خوراکی مصنوعی نده بخورن

دوستان برای ازدواج خوبم واسم دعا کنید 🙏🙏🙏همسنای من همشون ازدواج کردن بچه بزرگ دارن .من خجالت میکشم پیش کسی برم و سنمو ب رخم بکشن یا حرفی از ازدواج بزنن ..خدایا تورو قسم میدم ب ابروی حضرت زهرا خودتت امسال ی بخت خوب نصیبم کن تا بدونن منم خدایی دارم 😭😭😭خدایااا کم اوردم دیگ‌ قلبم جای واسه زخم زبون نداره 💔💔
دکتر الرژی ببر. لوزه  ندارن?

پسرم داره ولی دکتر گفت ضروری نیست عملش بزار بزرگتر بشه

دکتر بچه هام اطفال با تخصص آسم و آلرژی و‌توی شهرمون بهترینه

بیست سال بعد، بابت کارهایی که نکرده ای بیشتر افسوس می خوری تا بابت کارهایی که کرده ای!
2740

دخترمنم همینه دوسالو نیمه بزور شده ده کیلو فقط ببینیش

سیستم ایمنیشم آزمایش داد یکیش پایینه سکته نکنم خوبه

ولی من هروقت بریدم وخسته شدم وفکرکردم ک دیگه نمیتونم ادامه بدم،همین ی جمله اش منو نگه داشت تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند.....
منم همین مشکلو داشتم بردم متخصص عفونی گفت خانم این سرما نیست آلژیه خانم برای یکماه دارو داد 

اطفالی مه تخصصش عفونی باشه ببرم یا کلا متخصص عفونی کافیه

پسرم داره ولی دکتر گفت ضروری نیست عملش بزار بزرگتر بشه دکتر بچه هام اطفال با تخصص آسم و آلرژی و‌توی ...

ببین به عنوان تجربه ی خودم میگم دخترم سال قبل400۴ بار بستری شد.

مدام تب.

خس خس و عفونت سینه.

سرما خوردگی.

تابستون لوزهش عمل کردم‌

خدارو شکر.

فقط در حد ی روز دو روز مریض میشد.

دیگه از تب خبری نبود.هر روز مریض شدن خبری نبود

ناراحت نباش.اصلا امسال وضع بیشتر بچه ها همین بود. من دو تا دارم هر کدوم سه بار بستریکردم.

بچه هام بستری هم شدن آخه پسرم ۵ ماه پیش یبار دخترم دوبار یبار همزمان با داداشش یبارم عید دقیقن شب سال تحویل 😢😢😢

سیستم ایمنی بدنشون پایینه .....تخم اپز .شلغم.. لبو ...سبزی خوردنی ...سیر ..شربت ابلیمو عسل .از اینا ...

پسرم اینجور چیزارو‌ میخوره ولی دخترم تازه وارد ۹ ماه شده خیلی چیزارو نمیشه داد و اینکه چون شیر مادر میخوره مثلا باید بدن مقاوم تری داشته باشه ولی نداره هیلی خیلی ریزه

بنظرم از اول بچه رو هرچی بیشتر قرنطینه کنی و بیشتر بپوشونی بیشتر مریض میشه . من خودم یادم از ب ...

دقیقاا.

من کل زمستون پسرم پتو پیچ کردم.

سه بار بستزی شدم.

اومدم از برچ ۱۲ عادی ی پیراهن شلوار نازک تنش کردم.

الان هم کلا با استین کوتاه.گاهی هم فقط ما بی بی.باد سردکولر .بیزون.میبرم.

ولی دیه اونجور مریض نشد

2706