2733
2739
عنوان

جاری رو مخ

| مشاهده متن کامل بحث + 1890 بازدید | 65 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آره همین رو باید بگم چون هر چی گفتم جوابمو داد این دیگه تیر خلاصه خدا خیرت بده

ن اینم بگی میگه باشه ماه دیگه پولشو بده میخواد زخمیت کنه فقط درو براش بازنکن همین 

منم به زور مدیرمون بردنم بادران اصلا زیرمجموعه درست نکردم محصولم گیر نمیدادم ولی همینم متنفربودم حقوقمو نمیداد یا گاهی خودش خرید میزد اومدم بیرون  ۷ ساله اومدم بیرون تازگی به سرم زد تاجایی که اسامی و خرید و داشتم دارم پولاشونو برمیگردونم اونقدر که ازاین نت ورک متنفرم نمیخوام ردی ازش تو زندگیم باشه 

2740
اینی که من امشب دیدم فردا از دیوار میاد

اره ولی شما پرروترباش درو بازنکن اونم چندبار خواست باشوهرش سرزده بیاد بگو نیستیم داریم میریم خونه مامانم یاهرچی کلا بپیچون یا با تلفن صحبت کن فقط بی محلی کن توضیح میده برو دنبال کارات

وای حتما بگو نمیتونم بگیرم تحقیق کردم محصولاتش خوب نیست 

کفتم به صورتم نمیسازه میگه مناسب پوستت رو بهت ندادن،اصلا هر چی میگفتم یه جواب تو آستینش داشت،منو مجبور کرد یه فرم تو گوشیش بود پر کنم،که فردا بگه چیا باید بخرم،فردا میگم نمیخوام ،میدوتی تو خونه بود زیاد سوال جواب میکرد فردا دم در بگم نمیخوام فک نکنم دیگه بتونه رو مخم راه بره البته خدا کنه تا درو باز کنم منو پس نزنه بیاد داخل

شاد باش،این دشمنت رو غمگین میکنه 
به همسرتون بگید که جریان چیه و مخالفت کنه ،بعد هم به جاریت بگید شوهرم قبول نکرده 

اره دیگه فردا میگم بهش که شوهرم گفته خرید کردی دیگه پول نیست

شاد باش،این دشمنت رو غمگین میکنه 
2706