2733
2734

شوهرم هفته ی قبل ک ابجیم نذر کرده وگوسفند قربانی کرده بود و دعوت کرد منو نبرد چون کار داشت اما میتونست تعطیل کنه اما نکرد تاژه عید هم میخواستم بزم به خالم سر بزنم اونم نزاشت بهونه کرد ..به جاش قول داد این هفته منو ببره خونه ابجیم چون خیلی وقته نرفتم ولی الان میگه فردا داییم اینا با مامانم اینا میخوان برن کوه مام باید بریم ..درحالیکع که من برنامه ریزی کرده بودم ..از طرفی دلم نمیخواد با فامیلاش برم بیرون شما جای من بودین چیکار میکر دین؟؟شوهرم میگه حتما باید بیای اصلا نمیشه .ولی قول داد هفته بعد منو ببره خونه ابجیم که دوساعت راهه ولی من خیلی صبر کرده بودم ک مدرسه پسرم تعطیل بشه این هفته برم ..شما بودین چیکار میکردین؟

من صبر نمیکنم شوهرم من و جایی ببره یا نبره.خودم تصمیم میگیرم کجا برم

پس فک نکنم بتونم خیلی نظر بدم

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من بودم با فامیلاش میرفتم،شاید واقعا نیمتونه این هفته ببرتت..منم شرایطم همینه دوساعت تا خواهرم فاصله ندارم ولی اکثرا با فامیلای شوهرم میرم بیرون بیشتر اوقات میان باغ ویلای ما...منم مثل فامیل خودم باهاشون رفتار میکنم.

من صبر نمیکنم شوهرم من و جایی ببره یا نبره.خودم تصمیم میگیرم کجا برم پس فک نکنم بتونم خیلی نظر بدم

منم ضبز نمیکنم ولی اون وقتی مخالفه چجوری برم اخه ماشین دستشه من تنها نمیتونم راهه دور بزم وگرنه خودم میرفتم بچع کوچیک دازم پول اسنپ ۴۰۰ تومن میشه ک تو حسابم انقد نیست 

2740
منم ضبز نمیکنم ولی اون وقتی مخالفه چجوری برم اخه ماشین دستشه من تنها نمیتونم راهه دور بزم وگرنه خودم ...

کله خشک بودن عزیزم هیچ وقت برا مردها جواب نمیده، ازش قول بگیر و بگو فامیلای تو عین فامیلای خودمن...بگو بریم کوه که تو خوشحال بشی تو هم برام وقت بزار منو ببر پیش خواهرم

منم ضبز نمیکنم ولی اون وقتی مخالفه چجوری برم اخه ماشین دستشه من تنها نمیتونم راهه دور بزم وگرنه خودم ...

من هیچ وقت هیچ وقت نذاشتم تنها همسرم جایی بره.‌‌برای همه هم جا افتاده هرجا اون باشه من هستم و برعکس..این جوری راه رو برای دخالت اطرافیانت میبندی..

مثل یک انسان باهوش رفتار کن خیلی بزرگوارانه باهاش هرجا میگه برو و سعی کن نشون بدی مطابق میلش رفتار میکنی شاید کمی سخت باشه، ولی بعد از چند بار تکرار اونم میفهمه دیگه نباید روی حرفت حرف بزنه، چون اگه لجبازی کنی اینو بدون که مردا لجبازترن و بیشتر خودت اذیت میشی، به خواهرت بگو فعلا شرایط مناسب دیدار نیست ازش بخواه اگه میتونه بیشتر اون بهت سر بزنه.