2737
2739
عنوان

رفتار زشت معلم کلاس اولی

423 بازدید | 24 پست

من پیش دبستانی پسرمو گذاشتم خصوصی چون محل ما دولتی نبود ینی عاشق مدرسشه عاشق معلمشه حتی گاهی میگه زهره جون اندازه تو دوست دارم حالا بماند امروز رفتم مدرسه نزدیک خونه ببینم شرایط چجوریه برای ثبت نام اول 

دیدم خیلی ها شاکی بودن 

معلم کلاس اول بچه ها رو تهدید میگرده گوشتونو میبرم میدم سگ بخوره 

نمیدونم مداد میزارم لا انگشتتان ی خانومه میگفت پسرش شب ادراری پیدا کرده تو خواب جیغ میکشه با این که سال داره تموم میشه هر روز که میخواد بره مدرسه گریه میکنه 

حالا سوالم اینه واقعا محبت بچه سهله حتی خر رو هم نرم میکنه چرا واقعا این رفتار و باید ی معلم داشته باشه اعصاب نداری بمون خونت اینم شد بهونه که دولتی چون پولش خوب نیست باید مثل یه سگ رفتار کنی ؟خیلی اعصابم خرد شد واقعا خیلی زشته هر چقدرم بچه شیطون باشه حق ندارن بترسونن اونم اینطوری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

غیر انتفاعی حقوق معلما از دولتی کمتره همه شهریه مال مدیره

گفت ای موسی ز من می‌جو پناه/با دهانی که نکردی تو گناه/گفت موسی من ندارم آن دهان/گفت ما را از دهان غیر خوان. ماشاءالله لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ. ممنونم که این ذکرو برای حاجت روا شدنم خوندی🙏💚
2706