2737
2739

😍رشته دانشگاهیتون چیه؟

بازار کار داره یا ن برگردید عقب همون رشته را میخونید؟

من خودم شیمی دارویی ارشد

ولی بازار کارش همش پارتی بازی و سابقه های چندین ساله است

شما هم بگید؟🧡

♥╣[👧🏻]╠♥ من آنلاین شاپ خریـב از ترکیـہ בارم😍خوشحال میشم تو کانالم جوین شیـב maneli_beauty77 لینک اینستاگرام בر بیو کانال🤗 ♥╣[👧🏻]╠♥اطلاعات بیشتر پیام بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فلسفه غرب خوندم دانشگاه تهران.رتبه ام سه رقمی شد و اون سال اگه رتبه ۱ هم میاوردم همین رشته رو میخوندم بس که عاشقش بودم

ولی خیلی خیلی سخت بود .ارشد علوم سیاسی خوندم

برگردم عقب یا علوم سیاسی یا روانشناسی یا جامعه شناسی

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
حسابداری آره 🤗

اره  حسابداری شنیدم نسبت ب رشته های دیگه بهتره واقعا 👏🏻👏🏻

♥╣[👧🏻]╠♥ من آنلاین شاپ خریـב از ترکیـہ בارم😍خوشحال میشم تو کانالم جوین شیـב maneli_beauty77 لینک اینستاگرام בر بیو کانال🤗 ♥╣[👧🏻]╠♥اطلاعات بیشتر پیام بدید
2740
گذاشتن لایک کنید ممنون

لایک کردم🌺

مترجمی زبان عربی به درد نمیخوره 

من عربی خیلی دوس  داشتم درسشو ولی اره بازار کارش کم انگلیسی باز خوبه

دندون میخونم  قطعا بله

به به عالیه👏🏻👏🏻👏🏻😍😍😍واقعا خوبه 

حقوق اگه برگردم عقب اصلا درس نمیخونم

اره واقعا رشته هامون همه سخت ولی کار نیست ☹☹

2706