2737
2739
عنوان

زگیل تناسلی😔

235 بازدید | 34 پست

سلام دوستان من دقیق نمی‌دونم حدود یه ماه بیشتر بود یه چیز کوچیک ببخشید مثل یه خط صاف برآمدگی قسمت پایین بین سوراخ واژن و مقعد به دستم میخورد موقع شستشو بعد تازگیا شک کردم دیروز رفتم دکتر معاینه کرد تا دید گفت زگیله و آزمایش و اینا نوشت نمونه برداشت دارو هم داد گفت بیا کرایو انجام بدم از دیروز حالم وحشتناک بده  و اینکه من خیلی شک دارم آخه واسه من یه خط هست ولی اصلا شبیه زگیل نیست تو گوگل زدم هیچ کدوم از واسه من نیست بنظرتون ممکنه اشتباه باشه؟ دکتر متخصص زنان بود 

به آرزوهایم قول رسیدن دادم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
جواب آزمایش چی شد ؟  پاپ اسمیر دادین با آزمایش خون ؟ شاید. نباشه  اگر باشه. احتمالا همس ...

دیروز دادم پاپ اسمیر بود گفت چندتا باهم هست هنوز دوهفته دیگه جوابش میاد فردا میخواستم برم کرایو نمی‌دونم برم یا نرم  با همسرم قهریم و اون نمیدونه هنوز 

2740
امیدوارم نباشه، ولی دکتر حتما بیشتر از ما میفهمه چون هم علمشو داره هم مشاهده بصری داشته اگه مشکوکی، ...

اینجا دکتر خوب زیاد نیست یکی بود خیلی کاربلد بود پارسال رفت 

امیدوارم نباشه، ولی دکتر حتما بیشتر از ما میفهمه چون هم علمشو داره هم مشاهده بصری داشته اگه مشکوکی، ...

من هم یه دونه داشتم، دکتر زنان گفت‌زگیل داری، رفتم دکتر پوست گفت نیست ،چندتا دکتر زنان دیگه هم رفتم اونا هم گففتن نیست،از این‌خال گوشتی هایی که زیر بغل هم میزنن بود 

دیگه برای اطمینان آزمایش خون هم دادم و خداروشکر هیچ کدام از تایپ های ویروس زگیل تناسلی داخلش نبود 

خدایا کمکم کن...

منم‌یه زائده هایی داشتم کنار واژنم دکتر رفتم گفت زگیله ولی پاپ اسمیر دادم و ازمایش hpv منفی بود. البته من زائده ها رو خیلی وقت بود داشتم 

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              
2706